Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
AK Parti 16 Yılda Türkiye’nin Umudu Oldu - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 26.9910 / Satış : 27.0396
Euro : Alış : 28.8676 / Satış : 28.9196
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

AK Parti 16 Yılda Türkiye’nin Umudu Oldu

18 Ekim 2018 - 466 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»AK Parti 16 Yılda Türkiye’nin Umudu Oldu
AK Parti 16 Yılda Türkiye’nin Umudu Oldu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş Ünye’yi ziyaret etti. Enver Yılmaz’ın istifasının ardından Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından Başkan seçilen Engin Tekintaş ilçelere yaptığı ziyaretleri Ünye ile sürdürdü.

Bölgede Akkuş ve Çaybaşı, İkizce ilçelerinin ardından bugün de Ünye’de temaslarda bulundu. Ünye’de bulunan Çöp ve Hayvan Barınağını inceleyen Tekintaş daha sonra Ünye Merkez Büyük Camii civarındaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretine Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı ile devam eden Başkan Tekintaş, “Bugün içerisinde bulunduğumuz nokta kaderimizin çizgisidir. Bu süreci yönetmek, geleceğe taşımak ve 31 Mart’a hazır olmak niyetiyle yine yollardayız. Milletin bize duymuş olduğu sevdanın AK Partinin millete vermiş olduğu hizmetten ak-parti-16-yilda-turkiyenin-umudu-oldu-9kaynaklandığı görmekten mutluluk duydum. Bizimde onlara gösterdiğimiz tavrımız tevazuumuz belki güler yüzümüz milletin işine gelmiştir. Yollara düşmüş iseniz sorumluluk sahibiyseniz ne zaman sizi durdurabilir, ne de mekan. Diğer ilçelerde söylediğim gibi hepimizin ayrı düşüncesi olabilir. Aynı partide olmamıza rağmen farklı düşüncemiz olabilir. Farklı ideallerimiz olabilir. Hayallerimiz ve hedeflerimiz olabilir. Ama sizlerden en önemli isteğimiz, birbirimizi kıracak ve teşkilatımızı bütünlüğüne ve birliğine  zarar verecek hiçbir olay içerisinde bulunmamanızdır. Sosyal medya çok enteresandır. Bu süreçlerde bizi en fazla tahrip eden yapıların birine dönmeye başladı. Asla ve asla Hizmet dışında yapılan paylaşımları dışında teşkilatın yaptıklarını ve belediyenin yaptıklarını ve AK Partinin yaptıklarının paylaşımı dışında hayatımızı etkileyecek paylaşımlarda bulunulmamasını istiyoruz. AK Partiye bu milletin, ülkenin ve ak-parti-16-yilda-turkiyenin-umudu-oldu-8dünyanın ne kadar ihtiyacı olduğu yaşanan şu 16 yıllık süreçte fark edilmiştir. Türkiye 16 yılda çok şeyi elde etti. Büyük mesafeler kat etti. Büyük bir gelişim yakaladı. Ama bu sürecin bir bisiklet gibi bıraktığımız zaman tekeri döndürmeyi durmaya kalkıştığımızda düşebilirsiniz” dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatında konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar  “Ünye, teşkilatı ile her zaman ön plana çıkmış, çalışma sistemi ve modeli ile ilimize ve Türkiye’de bir model olan ilçedir. Şuanda teşkilatımız bu bilgi için çalışıyorlar. Biz her seçimde ortalama %70’ler düzeyinde AK Partiye ve bu minvalde olan geçmişteki diğer partilere destek vermiş olan bilinçli seçmenlerin kitlesinin olduğu bir şehirdir Ünye.Geriye doğru gittiğimiz zaman 1860’da kütüphanesi olan, Osmanlı Döneminde sancaklık yapmış olan ilçemizdir” diye konuştu.ak-parti-16-yilda-turkiyenin-umudu-oldu-6

Başkan Tekintaş Ak Parti İlçe Başkanlığı’nın ardından Ünye Belediyesi’ne geçti. Belediye Başkanlık makamında konuşan Tekintaş, “burada olmak, Ünye’de olmak güzel. Burada bir toplantı yaparak Ünye’de yapılan ve yapılacak çalışmaları konuşacağız. Ünye hem ekonomik, hem siyasete katkısı yönüyle ve hem de belediye ve belediye hizmetleriyle kendisiyle yarışan bir yer. Biz de bugüne kadar yaptıklarımızın daha fazlasını yaparak katkı sunma devam etmemiz gerektiğinin farkındayız. Ünye, Fatsa ve Altınordu gibi lokomotif ilçelerin projelerini belirleyici, örnek proje olarak diğer ak-parti-16-yilda-turkiyenin-umudu-oldu-4ilçelere uygulayacağız” dedi.

Program sonrası Başkan Tekintaş ilgili Büyükşehir Daire Başkanları ve Ünye Belediyesi’nin birim müdürleriyle Ünye Belediyesi’nde bir toplantı yaptı. Toplantıda Ünye’de yapılan ve yapılması gereken çalışmalar masaya yatırıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika