Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2189 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret

12 Şubat 2019 - 278 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret
Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ve İlçe Başkanı Kenan Selim Argan beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Cumhur İttifakı ortağı MHP Ünye İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Hacı Demir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ak Parti Ünye Teşkilatı Cumhur İttifakı çerçevesinde Genel Başkanların ortak kararı ile İlçede Ak Parti’nin adayının desteklenecek olmasına vurgu yaparak teşekkür ettiler.

Liderimizin Aldığı Kararların Arkasındayız

MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, “24 Haziran genel seçimlerinde Genel Başkanımızın da bir ittifakla alakalı söylemlerinde her zaman Ülkede beka sorunu var diye beyan etmişti. Bugün de 31 Mart yerel seçimlerinde de bu Cumhur ittifakı gerçekleşmesi ve pekişmesi adına bir ittifak gerçekleştirilmişti. Buda Ünye’mizde Ordu’muzda 19 İlçeden ikisini Milliyetçi Hareket Partisi’ne, 17 ise Ak Parti’ye verilmiştir. Biz zaten iki ilçemizde çalışmalarımızı yapacağız. Kendi partimiz adına da  encümen ak-partiden-mhpye-ittifak-ziyareti-2üyeleri adına da çalışmalar yapacağız. Tabi 17 ilçede de Cumhur İttifakı adına da Belediye Başkan Adaylarına aynı şekilde çalışacağız. Kendimiz de Meclis Üyelerimizle beraber Meclis Üyeliği için çalışacağız. Bu kapsamda ben buradaki ve Ünye’dekilerin şunu bilmesini istiyorum biz Ülkücüler ve Milliyetçiler olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin aldığı kararların her zaman arkasındayız, yanındayız o yüzden hiçbir Ak Partili arkadaşlarımızın da bu konuda hiçbir tereddüdü  olmasın. Bizim partimiz Ünye’de ne kadar Meclis Üyesi oyu aldıysa o kadar oy da Ak Parti’ye Belediye Başkanlığı için gidecektir bundan kimsenin şüphesi olmasın. Tabi ki sokakta bazı dedikodular oluyor ve bu olacaktır da bunu 31 Mart seçimleri sonunda 1 Nisan da herkes bunu sandıkta görecektir. O yüzden kimsenin aklını da karıştırmaya gerek yok kimsenin aklında da öyle bir şüphe de kalmasın” dedi.

MHP İle Özdeşleşmiş Bir Partiyiz

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan,” “Malumumuz önümüzde bir süreç var  bu süreçte genel Başkanımızın almış olduğu Cumhur ittifakını yerelde Ünye’de biz temsilcileri olarak bunların çok ciddi bir sağlam temeller üzerine oturması noktasında elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Bu açıdan da Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlamak isterim. Nice 50. yıllara diliyorum. Diğer taraftan da Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’i de rahmetle, Minnetle yad ediyorum. Diğer taraftan Osmanlı Devletinin 34. hükümdarı 33 yıldır Hükümdarlığı Döneminde kendisini Devletine, Milletine adamış Ulu Önder Hakan Cennet İkinci Abdülhamit Han’ın ahrete intikalinin 101. sene-i devriyesini de aynı şekilde rahmetle, minnetle, özlemle ve hasretle anmak istiyorum. Değerli arkadaşlarım biz yerelde baktığınız zaman Milliyetçi Hareket Partisi ile Beraber özdeşleşmiş iki Partiyiz Biz Ünye’de yapmış olduğumuz çalışmalarda STK’lardan tutunda diğer oluşumlarla da beraber ortak hareket ettik hareket edeceğiz bizim bu manada ortak paydamız yerelde Ünye değerli arkadaşlarım Ünye’ye biz ne katabiliriz ne kazandırabiliriz Ünye’ye mevcutta bulunmuş olduğu şartlardan daha ileri bir noktaya nasıl getirebiliriz bunun hesabı ve gayreti ak-partiden-mhpye-ittifak-ziyareti-1içerisinde olacağız dün olduğu gibi bugünde Milliyetçi Hareket Partisi’ne mensup olan arkadaşlarımızla el ele ,Gönül Gönüle beraber sahalarda çalışma yapacağız en nihayetinde önümüzde 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde kıymetli başkanımın da ifade ettiği 17 tane İlçede Ak Parti ,2 tane İlçede de Milliyetçi Hareket Partisini beraber destekleme kararı aldı.2 Genel Başkanımızın almış olduğu bir karar bizler için emirdir,talimattır, bunlarla ilgili kuşkusuz gereken yapılacaktır.Ama biz bunları yaparken değerli arkadaşlarım hiç kimsenin gönlünü kırmadan ,hiç kimseyi üzmeden ,hiç kimseyi de ötekileştirmeden gerçekleştireceğiz.Yunus’un ifade ettiği gibi “Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı Söz ola ağulu aşı, bal ile yağ ede bir söz” der Yunus Emre. Bizler sözümüzün her zaman arkasındayız ve olacağız. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat edeceğiz. Birlikte el ele Gönül Gönül’e Ünye’ye yapılacak olan hizmetlerin en üst seviyede en hızlı şekilde yapılması noktasında gayret gösteriyor olacağız. Ben bizleri Ak Parti teşkilatını teşkilat mensubu arkadaşlarımızı kabul buyurduğunuz için nezaketiniz için sizlere ayrı,ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“İleriye Dönük Kardeşlik Hukukumuz Devam Edecektir”

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ise konuşmasında “Ülküsü Millet, Vatan, Bayrak olan kardeşlerimizin 50. yılını bende yürekten kutluyorum daha nice 50. yıllara imza atmalarını yürekten temenni ediyorum. Bununla birlikte bizim Cumhur İttifakı dediğimiz 24 Haziran seçimleri ile değil ondan öncesiyle bu Ülkede Cumhurbaşkanlığı modeline geçiş süreci ile birlikte başlayan bir beka mücadelemiz ve kardeşlik mücadelemiz Ülkenin selameti için aynı istikamete bakış mücadelemiz başlamıştır.Çok şükür Allah’a 24 Haziran’ da biz bu Ülke’de bu kardeşliği ve milli tesis etmek adına aynı istikamette hareket ettik ve hiçbir şekilde akamete uğramadan da çok şükür bu günlere kadar aynı ruh aynı sevgi içerisinde buralara kadar geldik evet bugün geldiğimiz noktada yerel yönetim seçimlerinde de bizlerin aynı istikamete bakan kardeşler olarak buradaki birlik ve beraberliğimizin de devam edeceğine yürekten inancım tamdır. Fakat şunu özellikle ifade etmek istiyorum arkadaşlar biz sadece ve sadece burada bir yerel yönetimler seçimleri için yapılmış bir İttifaktan yana olmadığımızı bizim ileriye dönük kardeşlik hukukumuzun devam edeceğini özellikle ifade etmek istiyorum sadece seçimlere bağlı bir İttifak değil bizim Ülkemizin geleceğine bağlı bir İttifakımızın olduğunu özellikle burada ifade etmek istiyorum bu süreçte Ülkemizin bekası için kardeşlik duyguları içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde yürüyen bu yolculuğumuzu Allah sürecini daim ve Muzaer eylesin diyorum” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika