Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ARGAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

21 Ocak 2019 - 251 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»ARGAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
ARGAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

31 Mart mahalli yerel seçimlerde AKP’den Ünye Belediye Başkan Aday Adaylarından Kenan Selim Argan Yaptığı basın açıklamasında geçen süreç içinde kendisine destek verenlere sosyal medya yoluyla Teşekkür etti.

Çok değerli arkadaşlarım, dostlarım ve kıymetli hemşehrilerim;
Belediye Başkan aday adayı olarak temelinde, gönülleri kazanmanın esas olduğu hizmet anlayışı ile yola çıktık. Derdimiz bir şey olmak değil, Ünyemiz için güzel hizmetlere öncülük etmekti. Biz seferden sorumluyuz zafer ancak ALLAH’ tandır; şiarıyla hareket etme gayretinde olduk. Bu açıdan gönlümün rahat olduğunu bilmenizi istiyorum.
Üç aya yakın bir süreçte sizlerle el ele, gönülden gönüle giden bir köprü kurmaya çalıştık, her şerde bir hayır, her hayırda bir şer vardır inancıyla hareket ettik, etmeye de davam edeceğiz.
Ünye’ye ve Ünyeli’ye sadakatim her daim devam edecektir. Önemli olan gök kubbede hoş bir sada bırakabilmektedir.
İlçemiz için yapılacak tüm çalışmalara her daim destek olmaya devam edeceğim.
Belediye Başkan adayı olan Sayın Hüseyin Tavlı Beyefendiye bu kutlu yürüyüşte başarılar diliyor, her zaman olduğum gibi bundan sonra da yanında olacağımın bilinmesini arzu ediyorum.
Diğer taraftan seçim kampanyasını uhulet ve suhuletle yürüten aday adayı değerli arkadaşlarımı da tebrik ediyor, kutluyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak bu süreçte şahsıma destek olan, herkese, cefamı çeken, aileme ve dava arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyor, herkesten haklarını helal etmelerini istirham ediyorum.
Son olarak; Partimiz binasında Yunus Emre’nin gönülleri kazanmak maksadıyla ifade ettiği beyitlerle başlamış olduğum bu süreci, yine Yunus Emre ile bitirmek istiyorum.
“Adımız miskindir bizim”
“Düşmanımız kindir bizim“
“Biz kimseye kin tutmayız”
“Ağyar bile dosttur bize”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika