Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Başkan Akar: “Biz Kimsenin Değirmenine Su Taşımıyoruz” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2261 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Başkan Akar: “Biz Kimsenin Değirmenine Su Taşımıyoruz”

25 Ocak 2022 - 105 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Başkan Akar: “Biz Kimsenin Değirmenine Su Taşımıyoruz”
Başkan Akar: “Biz Kimsenin Değirmenine Su Taşımıyoruz”

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Alp Tv Ünye stüdyolarında “İrfan Çavuşoğlu ile Manşet” programının konuğu oldu. “Ünye İl Olsun” kampanyası ile ilgili toplumdaki yanlış algılara yönelik konuşan Başkan Akar, “Biz kimsenin değirmenine su taşımıyoruz” dedi.

İl olma konusunun Ünye’nin 150 yıllık hayali olduğunu aktaran ÜTSO Bakanı Akar, meselenin siyasileştirilmesinin doğru olmadığını söyleyerek “Dosyamızı hazırladıktan sonra siyasetin kapısını çalacağız” iadelerini kullandı.

“Biz Siyaset Değirmenine Su Taşımıyoruz”

Ünye’de kampanyaya destek veren sivil toplum kuruluşları adına konuşan Başkan Akar, bu meseleyi siyasi söylemlerle anmanın yanlış olduğunu söyleyerek toplumun her kesimi ile irtibatta olduklarını aktardı. Başkan Akar canlı yayında şu açıklamalarda bulundu:

“Biz bu işe başlarken toplumun her kesimini kucakladık. Birilerinin arkasına sığınarak iş yapmadık. Siyasi bir gayemiz hiçbir zaman olmadı. Siyaset değirmenine su taşımadık biz. Kimseyle özel bir görüşmemiz olmadı. Böyle bir şey varsa zaten biz bugün bırakırız mücadeleyi.  İktidardan ve muhalefetten bize destek çıkmasını istiyoruz. İktidar bizi muhalefetin yanında olduğumuz şeklinde yorumluyor. Bir karınca ile de kedi ile de görüşeceğiz.  Bizim derdimiz Ünye ve çevresine nasıl faydalı oluruz meselesi. Bu mesele ülkenin gündemindeyse takip ederiz, değilse gündeme alırız.”

“Dosyamızı Hazırlayıp Siyasetin Kapısını Çalacağız”

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, 150 yıllık ayal olan il meselesinin toplumun her kesimini heyecanlandırdığını belirtti. Yanlışı ve doğrusunun fikir alışverişi ile netleşerek yola devam edileceğini aktardı. Siyasi görüşmelere de değinen Akar, bunun il olma hazırlık dosyalarının hazırlanmasıyla birlikte oluşacağını iletti:

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika