Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
BAŞKAN TAVLI, “GÖREV SÜREMİZ BOYUNCA HİZMET ÜRETTİK” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2191 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

BAŞKAN TAVLI, “GÖREV SÜREMİZ BOYUNCA HİZMET ÜRETTİK”

20 Şubat 2024 - 17 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»BAŞKAN TAVLI, “GÖREV SÜREMİZ BOYUNCA HİZMET ÜRETTİK”
BAŞKAN TAVLI, “GÖREV SÜREMİZ BOYUNCA HİZMET ÜRETTİK”

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı Ziraat Odasını ziyaret ederek istişarede bulundu. Başkan Tavlı, “Görev süremiz boyunca ilçemize hizmet ürettik ve yeni dönemde de hizmet üretmeye talip olduk” diyerek destek istedi. Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman “Başkanımla güzel bir süreç geçirdik. Odamız bugün Karadeniz’de hepimizin katkılarıyla çok müstesna bir yerde. Bunda başkanımızın da payı var” diyerek başarılar diledi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ziyaretlerini Ünye Ziraat Odası ile sürdürdü. Oda Başkanı Osman Sarıkahraman, oda yönetimi ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Tavlı istişarede bulundu.

Başkan Sarıkahraman, “Belediye Başkanımıza Çıktığı Yolda Başarılar Diliyorum”

Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Görev başına geldiğimde Hüseyin başkanımın üzerimde emeği vardır. Ben hem şahsım hem de yönetimin adına katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana bize değer verenleri mahcup etmemek adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Bugün hepimizin sayesinde odamız belki de Karadeniz’de çok müstesna bir yerde. Bunda gerçekten Başkanımın da payı var. Kendisine teşekkür ediyor, çıktığı yolda başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Tavlı, “Yeni Dönemde de Şehrimize Hizmet Etmek İçin Yola Çıktık”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimize hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştık. 5 yıllık sürenin sonuna yaklaştık. Sizleri mahcup edecek hiçbir şeye bulaşmadan hizmeti üreterek bugüne kadar geldik. Yeni dönemde de şehrimize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda desteklerinize talibim. Devam eden ve yeni hayata geçireceğimiz projelerimizi tamamlamak üzere desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika