Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Cemil Çiçek Ünye’de - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2041 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Cemil Çiçek Ünye’de

27 Ekim 2018 - 428 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Cemil Çiçek Ünye’de
Cemil Çiçek Ünye’de

22.Dönem Adalet Bakanı, 23. Dönem Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı ve TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ünye’yi gezdi.

OMV Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi 2018 yılı mayıs ayında satın alan ve Bilgin Samsun Elektrik olarak faaliyetine devam eden Bilgin Enerji,  22. dönem Adalet Bakanı, 23. dönem Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı ve TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek’i Ünye ve Samsun’da ağırlıyor.

Cemil Çiçek ve eşini bölgede misafir eden Bilgin Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ. sahibi Vehbi Bilgin, gezi turuna ilk olarak Ünye’den başladı.unye-cemil-cicek-i-agirladi_394

Ünye’nin tarihi ve kültürel yerlerini gezen Cemil Çiçek ve eşi ile 20. ve 21. dönem Ankara Milletvekilli Saffet Arıkan Bedük ile beraberindekilere Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar eşlik etti. Ünye’de Belediye Konukevi ve Yaşayan Kültürel Miras Müzesi olmak üzere birçok yeri gezen Cemil Çiçek, müze evde ‘Karagöz’ oyununa eşlik etti, tokaç olarak bilinen yerel adıyla tentürük oyunu oynadı.

Ünye gezisinin ardından Cemil Çiçek ve beraberindekiler Samsun Akçay’da faaliyet gösteren Bilgin Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ.yi gezdikten sonra Samsun’a devam etti. kent haber.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika