Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Tekintaş’ı ziyaret etti - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Tekintaş’ı ziyaret etti

28 Eylül 2018 - 774 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Tekintaş’ı ziyaret etti
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Tekintaş’ı ziyaret etti

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “DESTEKLERİNİZLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Bakan Yardımcısı Kıran’ın ziyaretinden onur duyduğunu belirterek, “Sayın Bakanımızın ziyaretleri bizleri son derece onurlandırdı, kendilerine teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki güzel başlayan çalışmalarımız sizin de desteklerinizle daha iyi noktalara gelecek. Bizler de Dışişleri Bakanlığının yaptığı tüm çalışmaları yakından takip ediyoruz ve sizlerin çalışmalarıyla Türkiye’nin dış politikasının daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Bu vesileyle kendilerine muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI KIRAN, “ORDU’NUN POTANSİYELİNİ ARTIRACAK ADIMLARI BERABER ATACAĞIZ”

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Başkan Tekintaş’ı Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Tekintaş’ı ziyaret etti.jpg2yeni görevinden dolayı tebrik ederek, “Ordumuzun güzelliklerini daha da güzelleştirmek ve potansiyelini harekete geçirmek için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Zat-ı alinizin tecrübeli bir siyasetçi, dava ve gönül adamı olması, buradaki varlığı ve Orduluların şehr-i emini olması kentimizin güzelliklerine güzellik katmaya yetecektir. Seçildiğiniz günden bu yana zat-ı alinize duyulan teveccüh de bunu gösteriyor. Biz göreve geldiğimizde Engin Başkanımızın desteğini her zaman arkamızda hissettik ve bizi ziyaret etmesiyle Ankara’da güç bulduk. Bundan sonraki süreçte de bizler Başkanımızın her türlü çalışmasında desteğimizi hissettireceğiz. Dışişleri Bakanlığı olarak Ordumuzun uluslararası bir ağırlığı olmaya başladığını görüyoruz. Bu ağırlığı inşallah şehrimiz için somut kazanımlara dönüştürmek adına da birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika