...
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye21°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1363 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Enginyurt, “OSB Ünye İçin Büyük Yatırım Olacaktır”

04 Şubat 2019 - 166 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Enginyurt, “OSB Ünye İçin Büyük Yatırım Olacaktır”
Enginyurt, “OSB Ünye İçin Büyük Yatırım Olacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ticaret Ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret eden Enginyurt,”Ünye’nin kanayan yarası Organize Sanayi Bölgesi sorunu ve Kültür Sarayı’nın bir an önce çözüme kavuşturulması için mücadelemizi sürdürüyoruz.”dedi.

Ordu’da iki ilçenin MHP’ye verilmesini tebrik eden Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar,” Öncelikle bu ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Ordu’da İkizce ve Çamaş’ta iki ilçenin MHP’ye bırakılmasını güzel buluyoruz. Yaklaşan seçimlerde de tüm ekibe başarılar diliyorum.”dedi.

Organize Sanayi Bölgesi Ünye için enginyurt-osb-unye-icin-buyuk-yatirim-olacaktirbüyük bir yatırım olacaktır

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt,”Bizler 7 aydan bu yana mücadele veriyoruz. Önce fındık arkasından da Ordu’nun birikmiş sorunlarının çözümleri için mücadele ettik. Ancak maalesef gerek devlet yatırımlarından gerekse acil beklenilen hizmetlerden gerekli olan yatırımları alamaz hale geldik. Ünye’nin yıllardır kanayan yarası ve olmayan Organize Sanayi bulunmamaktadır. Organize Sanayi Ünye için çok büyük bir yatırım olacaktır. Ben seçimlerden önce 19 ilçenin ve Ordu’nun sesi olmak için söz vermiştim. Ünye, Fatsa ve Ordu Organize Sanayisinin 100 milyonun üzerinde bir paraya ihtiyaç olduğunu ve bu paranın acilen tedarik edilmesi gerektiğini, bu Organize Sanayi hayata geçirilirse 20,25 binin üzerinde insanın istihdam edileceğini ifade ettim ve bunun takipçisi oluyorum.” ifadelerini kullandı.

Kültür Sarayı Konusunda Birlik Olmalıyız

Kültür Sarayında Ünye’nin birlik olmasını vurgulayan Enginyurt,”Ünye Kültür Sarayı’nın ihalesi bitmiş, kabulü yapılmış ancak başlamıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı %70’in üzerinde olanları bitirmeye çalışıyorum, onun için orayı yapmayacağız diyor. Ben buna tepki gösteriyorum ancak maalesef bu konuda ve diğer sorunlarda destek bulamıyorum. Ben tek başıma muhalefet ediyor ve Ünyelinin bu konularda bir talebi yokmuş gibi algılanıyor. Bizler bu konularda memnuniyetsizliğimizi göstermek ve birbirimize destek olmak durumundayız.” şeklinde konuştu.

Büyükşehirde ve 17 ilçede Ak Parti’yi destekleyeceğiz

Seçimlere Ak Parti’nin 17 ilçede adaylarını destekleyeceklerini ifade eden Cemal Enginyurt,” 31 mart seçimlerinin de ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Seçimleri çok önemsiyoruz ve bu seçimlerin hem Ordu hem de Türkiye için büyük önem taşıdığına inanan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı kapsamında aldığı birlikteliğin gereği olarak bu seçimlerde, sizlerin de yakından takip ettiği gibi Çamaş ve İkizce ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi adayları ile 17 ilçede ve büyük şehirde Adalet ve Kalkınma Partisi adaylarını destekleyerek seçime gideceğiz.” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika