Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
GÜLER’DEN TOZ PEMBE VAATLER - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

GÜLER’DEN TOZ PEMBE VAATLER

29 Aralık 2018 - 309 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»GÜLER’DEN TOZ PEMBE VAATLER
GÜLER’DEN TOZ PEMBE VAATLER

GÜLER: “ÜNYE İSTEDİĞİ HİZMETİ ALACAK, YARIM KALAN PROJELERİNİ HEP BİRLİKTE HAYATA GEÇİRECEĞİZ. ÜNYE TAKLİT EDEN DEĞİL, TAKLİT EDİLEN YER OLACAK”

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçesinde partililerle bir araya geldi. İlk ziyaretini Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde teşkilatıyla yemekte buluşan Güler, daha sonra AK Parti Ünye İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Burada heyecanlı ve kalabalık bir partili topluluğuna seslenen Güler, “Göreve geldiğimiz gün Ünye’yi sizlerle beraber yöneteceğiz. Adil ve eşit bir biçimde Ünye istediği hizmeti alacak yarım kalan projelerini hep birlikte hayata geçireceğiz. Sizler bana projelerinizi getirin, hil2seçildiğim taktirde bunları hayata geçirmek için elimden geleni yapacağım. Bu hizmetleri yapabilecek büyük bir devletimiz var. Ünye’nin özlem duyduğu yatırımları şehrimize kazandıracağız. Ünye taklit eden değil, taklit edilen yer olacak” dedi.

Yıllardır tartışılan ve Ünye’nin İç Anadolu’ya ulaştıracak bir güzergahın olması ihtiyacına destek veren Mehmet Hilmi Güler, “Ünye’yi iç kesimlere doğru demiryoluyla nasıl bağlayacağız şu an onu düşünüyoruz. Seçilsem de seçilmesem de sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Ünye’nin özlem duyduğu yatırımları şehrimize kazandıracağız. Ünye taklit eden değil, taklit edilen yer olacak” diye konuştu.

hilni

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika