Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
“Kadın İstihdamının Sürdürülebilir Olmasına Destek Sağlayacağız” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

“Kadın İstihdamının Sürdürülebilir Olmasına Destek Sağlayacağız”

08 Şubat 2021 - 175 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»“Kadın İstihdamının Sürdürülebilir Olmasına Destek Sağlayacağız”
“Kadın İstihdamının Sürdürülebilir Olmasına Destek Sağlayacağız”

Fatsa Belediye Başkanı Ibrahim Etem Kibar, “ Yıllık 300 kişiyi tekstil sektöründe iş sahibi yaparak kadın istihdamının sürdürülebilir olmasına destek sağlayacağız”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yaptığı açıklamada , “Fatsa Belediyesi olarak kadın istihdamı anlamında çok önemli bir adım attık. Japon işbirliği ile Belediye tarihinde ilk defa uluslararası bir hibe başvurusunda bulunduk. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezimizin paydaş olduğu 700 bin TL’lik hibe projesi kapsamında ‘Kadınlar için Mesleki Eğitim Programı’ düzenleyeceğiz. Projemiz kapsamında ilçemize ziyarette bulunan Japon Diplomat DOMA Akifumi ile birlikte Halk Eğitim Merkezimizde ve Organize Sanayi Bölgemizde proje kapsamında incelemelerde bulunmuştuk. Sayın Akifumi Fatsa’mızdan ayrılırken çok memnun kaldığını ifade etmişti. Proje doğrultusunda, hiçbir iş deneyimi olmayan, meslek edinememiş, meslek edinmede geç kalmış kişiler için iş fırsatı oluşturacağız. Yıllık 300 kişiyi tekstil sektöründe iş sahibi yaparak kadın istihdamının sürdürülebilir olmasına destek sağlayacağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika