Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
KALEDERELİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

KALEDERELİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

22 Kasım 2019 - 357 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»KALEDERELİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET
KALEDERELİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Ünye Kaledere ilkokulu öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ünye Sabancı Çocuk Yuvası’nda kalan kardeşlerini ziyaret etti.

 Ünye Kaledere ilkokulu Öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ünye Sabancı Çocuk Yuvası’nda kalan kardeşlerini ziyaret ederek onlarla birlikte doyası eğlenip gönüllerince bir gün geçirdiler.

Ziyarette, Ünye Kaledere ilkokulu 3/C  sınıfı öğrencilerinin yanı sıra öğrenci velileri de eşlik ettiler. velilerin evlerinden getirdikleri yiyecekleri ve pastayı Sabancı Çocuk Yuvasında kalan öğrencilerle birlikte kesip yediler. öğrenciler daha sonra yuvada kalan çocuklarla tanışıp oyunlar oynadı. Ziyarette çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

Duyarlılık ve sorumluluğa katkı…S7

Kaledere ilkokulu 3/C sınıfı öğretmeni Abdullah Kartal ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilerimiz Sabancı Çocuk yuvasında kalan kardeşlerini ziyaret ederek, onlarla birlikte gönüllerince bir geçirsinler istedik. Bizler öğrencilerimizin eğitim kariyerinin yanı sıra zaman zaman bu tür projeler üreterek öğrencilerin duyarlılık ve sorumluluk oluşturulması noktasında güzel çalışmalar olmasını hedefliyoruz. Bu etkinlikte emeği geçen sınıf annelerine ve öğrenci velilerimize, ayrıca Okul yönetimine ve Müdürümüze çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber:Mustafa Mehel

S1 S2 S3 S4 S5 S6 S8 S9

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika