Dolar : Alış : 7.7892 / Satış : 7.8032
Euro : Alış : 9.3306 / Satış : 9.3474
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye15°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1045 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Karavan tutkunlarından Ünye’ye çıkarma!

02 Temmuz 2019 - 66 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Karavan tutkunlarından Ünye’ye çıkarma!
Karavan tutkunlarından Ünye’ye çıkarma!

Ünye’de bir ilk! Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği (BTKKD) üyesi karavancılar Ünye’de kamp yapacak.

14 Temmuz Pazar günü Ünye’ye gelecek olan 100 civarındaki karavancı Çınarsuyu’nda konaklayacak.

Ünye’de kaldıkları sürede kamp yerinde çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek olan karavancılar, Ünye’nin tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret edecekler.

Son gün Ünye şehir merkezinde düzenleyecekleri karavan konvoyu ile tur atacak olan karavancılar Giresun’a hareket edecekler.

Ünye’de ilk kez toplu karavan kampı gerçekleşiyor. Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği (BTKKD) üyesi karavancılar Ünye’de kamp yapacak. 100 civarındaki karavan tutkunu 14 Temmuz Pazar günü Çınarsuyu’nda buluşacak, burada 3 gün kalarak kamp yapacaklar.

Ünye’yi tanıtım programımıza katmayı uygun bulduk 

Konuyla ilgili olarak Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği tarafından gazetemize yapılan yazılı açıklamada; birçok kamp ve karavan severin Karadenizin incisi, Manyetik Karakumu’yla sağlık dağıtan güzel şehir Ünye’de buluşacağı belirtilerek şöyle denildi; “Türkiye’de Kamp ve Karavan Turizm Atağı” sloganıyla tüm Türkiye’nin kamp ve karavan turizmini tanıması, sürdürülebilir alternatif turizm olarak benimsenmesi, kamp alanlarının gün yüzüne çıkarılarak yeni destinasyonları oluşumu adına yapılan programlar kapsamına Ünye’yi de kattık.

Ünye’yi ve Ünyelileri tanıyacağız… 

BTKKD Başkanımız Hayriye Yıldız ve yönetim kurulu üyelerimiz , Dernek Denetleme Kurulu Üyesi Ünyeli Ali Gürel tarafından gündeme getirilen Ünye Çınarsuyu Kampı’nda karavan tutkunu arkadaşlarla 14 Temmuz Pazar günü buluşacağız. Burada üç gün kalacak, bir çok etkinlik gerçekleştirecek, Ünye’nin tarihi, turistik, doğal değer ve güzelliklerini ziyaret edeceğiz. Ünye’de olmak, Ünye ve Ünyelilerle buluşmak, tanışmak bizler için heyecan ve mutluluk olacaktır. Bu kamp için destek ve katkılarını esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi’ne teşekkürü borç biliyoruz. STK temsilcilerine teşekkür ediyoruz. 14 Temmuz’da Ünye’de Çınarsuyu’nda buluşmak üzere…”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika