Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
MHP Ünye İlçe Yeni Yönetimi Görücüye Cıktı - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 31.2392 / Satış : 31.2955
Euro : Alış : 33.7797 / Satış : 33.8406
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2145 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

MHP Ünye İlçe Yeni Yönetimi Görücüye Cıktı

10 Eylül 2020 - 244 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»MHP Ünye İlçe Yeni Yönetimi Görücüye Cıktı
MHP Ünye İlçe Yeni Yönetimi Görücüye Cıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez tarafından geçtiğimiz günlerde Ünye ilçe teşkilatının mevcut yönetimi görevden alarak yeni Yönetim kurulunu oluşturma görevi Av.Murtaza Hacıimamoğlu’na verilmişti. 

Yeni yönetimi bugün kamuoyuna tanıtan MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, onların nezdinde vatan toprağına kanları düşen her bir şehidimizi rahmetle ve minnetle anarak sözlerime başlamak istiyorum. Giresun’da yaşanan sel felaketinde şehit olan askerlerimize ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine ve yakınlarına Allah sabırlar ihsan eylesin. Pandemi sürecinde sosyal hayatlarını ve ailelerini bir kenara bırakıp öz veri ile çalışan sağlık çalışanlarımıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına mücadele eden güvenlik güçlerimizden Allah yar ve yardımcıları olsun ”dedi..

Başkan Hacıimamoğlu” bilindiği üzere genel başkanımızın teveccühü ile Ünye ilçe başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Öncelikle kutlu davamızın hizmet bayrağını tarafıma tevdi eden Başbuğumuz Merhum Alparslan TÜRKEŞ beyin yol arkadaşı muhterem Dr. Devlet Bahçeli beye, genel merkez ekibimize ve il başkanımız sayın Naci Şanlıtürk’e şükranlarımı sunuyorum.

Değerli arkadaşlarım görevimizi yürütürken genel başkanımızın öncülüğünde genel merkezimiz tarafından oluşturulan politikaları sıkı sıkıya bağlı kalarak, bu politikaların ilçemize ve vatandaşımıza yansımasını temin edeceğiz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarının, gerek genel merkezimize gerekse kamuoyuna duyurulmasında öncülük ederek her sıkıntı ve derdin çözümü noktasında cumhur ittifakı olarak devletimizin resmi görevlileri ve iktidar partisi ile uyumlu bir şekilde çalışacağız.

Bilindiği üzere 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde cumhur ittifakı kurulmuş ve akabinde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmiştir. Aydınlık Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin önemi aşikârdır.

Bugün Kuzey Irakta, Suriye’de, Libya’da ve Doğu Akdeniz de amansız bir mücadele vermekteyiz. Ülkemiz ekonomik olarak yıpratılmaya çalışılmaktadır. Bu mücadelenin layıkıyla verilebilmesi için milli birlik, beraberlik ve istikrar son derece önemlidir. Çünkü bu mücadele Türklük mücadelesidir. Bu mücadele İslam mücadelesidir. Ülkemize gelecek her bir saldırıya karşı cumhur ittifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi kale gibi sağlam durmaktadır.

Son olarak Türk-İslam davasının mihmandarlığını yapmış, bedel ödemiş, çilesini çekmiş, gözyaşı dökmüş her bir dava arkadaşımızı bu mücadelenin neferi olmaya davet ediyorum.

Allah Türk-İslam ülküsünü muzaffer eylesin. Başkan Hacıimamoğlu açıklamasını Türkiye cumhuriyeti Devletinin kurucusu dünya lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ”NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” veciz sözüyle noktaladı.

Av.Murtaza Hacıimamoğlu başkanlığında oluşturulan MHP Ünye ilçe yeni yönetim kurulu; Oğuzhan Beşik-Murat Pehlivan-Hasan Kalafat-Abdulhamit Karaca-Sami Bakırcı-Recai Özdemir-Murat Seyrekli-Güray Taslı-Sevgi Torun-Umut sönmez-Mustafa Kemal Okuyan-Mehmet Ocak-Ozan Tapcı-Murtaza Ocak-Murat Karakaş-Dursun Odabaşı-Erdal Aslantürk-Fahri Kaygı-Mustafa Musaoğlu-Fuat Dal ve Eyüp Öztürk’ten oluşmaktadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika