Dolar : Alış : 8.3229 / Satış : 8.3379
Euro : Alış : 9.8906 / Satış : 9.9084
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1267 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA

23 Kasım 2018 - 268 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA
MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA

2019’un Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı’nda aday adaylarına bir yenisi daha eklendi. Milliyetçi Hareket Partisi’nden Ünye Belediye Başkan Adaylığına talip olan Kadir Gülay, basın açıklamasıyla resmi başvurusunu tamamladı.

Ünye’nin sorunlarına dikkat çeken Gülay, adaylığının uygun görülmesi halinde Ünye’yi Karadeniz’in incisi değil, Türkiye’nin incisi yapmak için çalışacağını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı Başkanı Hacı Demir,“15 Ekim 2018 tarihinden itibaren müracaatlarımızı başlattık. Bugünde Kadir Gülay Bey aday adaylığını açıklamak için partimize müracaatını yapmıştır. Adında hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Belediye’nin işsizlik sorununda kurtulması için yeri geldiğinde istihdam ortamı yaratmayı bilmesini gerektiğini vurgulayan Kadir Gülay, “Belediye eşittir, parke taşı, yol, büz boru, çakıl veya festival değildir. Yeri geldiğinde istihdam sağlamayı da bilmelidir. Ülkemiz böyle zor bir durumda iken 10-15 yıldan bu yana yeni iş kollarının açılamaması en büyük handikaptır.  İş yaparken belediyenin parasını harcarken aynı zamanda istihdamda sağlamak en güzelidir. Hem Ünye kazansın hem de adil bir şekilde Ünyeli kazansın. Ünye’yi dünyanın her ülkesinde ekonomik kültürel, ticari, eğitim açısından, gelişip geliştirebileceği şehirlerin alayı ile kardeş şehir yapacağız. Gençler sokakta işsiz gezerken Ünye’de dışarıya göç olurken Ünye de 20-25 yıldan bu yana çözülemeyen Organize Sanayi Bölgesini açabilmek için her türlü imkânı sağlayacağız. Şehir içi trafik mühendisleri ile çalışarak çözüm bulacağız. Ünye’yi Karadeniz’in incisi değil, Türkiye’nin incisi yapmak için sizlerden yetki istiyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika