Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
O AİLEYE VALİLİK SAHİP ÇIKTI - Ünye Haber Takip
...
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

O AİLEYE VALİLİK SAHİP ÇIKTI

13 Şubat 2019 - 306 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»O AİLEYE VALİLİK SAHİP ÇIKTI
O AİLEYE VALİLİK SAHİP ÇIKTI

HURDA TOPLAYARAK ÖRNEK OLMUŞTU!

Demirören Haber Ajansı(DHA) tarafından hazırlanan ve “2 çocuk annesi, hurda toplayarak geçimini sağlıyor” başlığı ile servis edilen haber, yazılı ve görsel basın-yayın kuruluşları ile sosyal medyada yer almıştır.

Bahse konu haber ve paylaşımlar üzerine, habere konu olan Akdemir ailesiyle ilgili gerekli incelemeler Valiliğimiz ve ikamet ettiği Altınordu Kaymakamlığınca yapılmıştır.

Akdemir ailesine, Devletimizin imkanlarıyla yapılan yardım ve destekler, Altınordu Kaymakamlığımızın yapmış olduğu basın duyurusu ile kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Altınordu Kaymakamlığımızca yapılan basın duyurusuna ilaveten Valiliğimizce de bir kamuoyu bilgilendirmesi yapılması hasıl olmuştur.

Habere konu olan Hanife Akdemir isimli vatandaşımıza, eşinin tedavisi ve acil ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için Valiliğimiz imkanlarıyla 2.000 TL, Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca 1.000 TL, Çalışma, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce 1.240 TL olmak üzere toplam da 4.240 TL nakdi yardımda bulunulmuştur.

Bundan sonra da ihtiyaçları doğrultusunda gerekli ayni ve nakdi yardımlar yapılacaktır.

Basın-yayın kuruluşlarımız vasıtasıyla kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

ORDU VALİLİĞİ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika