Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
PARK BAHÇE ÇİMLERİ HAYVANAT BAHÇESİNE YEM OLUYOR - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

PARK BAHÇE ÇİMLERİ HAYVANAT BAHÇESİNE YEM OLUYOR

19 Ekim 2023 - 19 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»PARK BAHÇE ÇİMLERİ HAYVANAT BAHÇESİNE YEM OLUYOR
PARK BAHÇE ÇİMLERİ HAYVANAT BAHÇESİNE YEM OLUYOR

Ünye Belediyesi park ve sosyal alanların temizliğini düzenli olarak gerçekleştirirken, parklarda oluşan yabani ot ve çimlerin geri dönüşümünü hayvanat bahçesinde değerlendiriyor. Park-bahçe çimleri hayvanat bahçesinde bulunan hayvanların yem ihtiyacını karşılıyor.

Ünye Belediyesi kentin birçok noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kent genelinde park ve sosyal alanların bakım ve temizliğini de sık sık yapan ekipler, yaz boyunca sürdürdüğü yabani ot temizliğiyle yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Park ve sosyal alanların yanı sıra okul, yurt gibi kurumların bahçe temizliği de Ünye Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. İsrafın önlenmesine yönelik titiz davranan Ünye Belediyesi, elde edilen yabani ot ve çimleri Asarkaya Kent Ormanı’nda bulunan hayvanat bahçesinde değerlendiriyor. Hayvanların yem ihtiyacının bir kısmı park bahçelerden elde edilen çimlerden sağlanıyor.

Ünye Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri düzenli olarak yürüttüğü çevre temizliğiyle birlikte park ve sosyal alanların da daha sağlıklı olması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sıfır atık bilinci ile hareket eden Ünye Belediyesi, böylelikle israfın önüne geçerek doğal atıkların geri dönüşümünü sağlamaya devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika