Dolar : Alış : 32.9441 / Satış : 33.0035
Euro : Alış : 35.8679 / Satış : 35.9325
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Polis Amcalara Çiçek Ve Mektupla Ziyaret

16 Nisan 2021 - 178 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Polis Amcalara Çiçek Ve Mektupla Ziyaret
Polis Amcalara Çiçek Ve Mektupla Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yılı Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Bayramı nedeniyle Ünye Meçhul Asker Okulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Başkomiser Cesur Öner’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrenciler çiçek verirken, yazdıkları birer mektupla da polis haftalarını kutladı.

Ziyaret için unutulmadıkları için mutlu olduğunu ifade eden Başkomiser Cesur Öner,”Böyle bir günde öğrencilerimizin akıllarına gelmekten dolayı çok mutluyum. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Meçhul Asker Ortaokulu Müdürü Murat Yeşiltaş, “Emniyet teşkilatı bizim en kıymetlimizdir. Halkımızın, okulumuzun huzur ve güvenliğinin teminatı olan ekibimizin kuruluşunun 176. Yıl dönümünü kutluyoruz. Güvenliğimiz, huzurumuz için gece gündüz demeden gerektiğinde canlarını tehlikeye atarak her türlü şartlarda çalışmaya gayret gösteriyorlar. Meçhul Asker Okul olarak bu anlamlı günde biz de onların günlerini kutlamak istedik. Başarıları her zaman daim olsun” diye konuştu.

Rehber Öğretmen Turan Çelik ise,” Bu ziyareti yürüttüğümüz bir proje dâhilinde gerçekleştirdik. Projemizin amacı Duygusal Zekâ’dır. Günümüzde çocukların mantıksal zekâlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz ama biz duygusal zekâlarını geliştirmek istiyoruz. Sevgi, saygı, empati, becerilerini geliştirme amacındayız. Böyle özel günlerde öğrencilerimizi bu etkinliklere eklemek istedik. Öğlencilerimiz polis teşkilatımız için resim yaptı ve  şiirler yazdı. Bunları yaparken öğrencilerimizin empati duyguları da gelişmiş oldu” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika