Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
“Projelerimiz, sorunlara çözüm bulacak” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 31.2392 / Satış : 31.2955
Euro : Alış : 33.7797 / Satış : 33.8406
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2145 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

“Projelerimiz, sorunlara çözüm bulacak”

22 Mart 2019 - 255 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»“Projelerimiz, sorunlara çözüm bulacak”
“Projelerimiz, sorunlara çözüm bulacak”

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında Kaledere, Çınarlık, Atatürk ve Gölevi Mahallelerini ziyaretinde, projelerine ilişkin yaptığı konuşmalarda, projelerinin, sorunlara çözüm bulacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, çalışmalar kapsamında mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. Her gittiği mahallede vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ve ilgiyle karşılaşan Tavlı, vatandaşların taleplerini göz önünde bulunduracaklarını vurguluyor. Çalışmalar kapsamında Kaledere, Çınarlık, Atatürk ve Gölevi Mahallelerinde hemşerileriyle bir araya gelen Tavlı, biz yaptık oldu mantığını ortadan kaldıracaklarını ifade ederek, projelerinin, sorunlara çözüm bulacağını söyledi. Tavlı’nın konuşmaları sık sık sloganlarla kesilirken, vatandaşlar Tavlı’ya WhatsApp Image 2019-03-20 at 22.15.18“Yanındayız” mesajları verdi.

-Çöp alanına neşter-

Akçay’da bulunan vahşi depolama alnının kaldırılarak millet bahçesi olarak vatandaşların hizmetine sunulacağını ifade eden Tavlı, şunları söyledi:

“Ünye’nin girişindeki vahşi depolama alanını oradan kaldıracağız. Büyükşehir belediye başkan adayımızla yaptığımız istişare sonucunda o alanı millet bahçesi olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. O alan Ordu’nun açılan kapısı durumunda. Nahoş görüntüleri ortadan kaldırıp Ünye’ye yakışır bir hale getirilecek. 3 ay içerisinde çöp ayrıştırma tesisi devreye alındığında artık vahşi depolama alanına çöp dökülme hadisesi ortadan kaldırılacak. Çöp ayrıştırma tesisini çöp depolama tesisi olarak algılayan vatandaşlarımız var. Bu kesinlikle doğru değildir. Ünye’ye çöp ayrıştırma tesisi kurulurken Altınordu ilçesindeki çöp ayrıştırma tesisini gezdik, inceledik evlerle arasında sadece bir yol var. Ne koku nede rahatsız edici bir durum söz konusu değildi ki Ünye’de kurulan tesis Altınordu’da kurulan tesisten teknolojik olarak daha üstün bir tesis olacak. Ünye’mizin geçmişinden bugüne kadar nahoş bir görüntüsü olan Akçay girişimiz çok güzel bir şekle gelecek, milletin hizmetine kazandırılacak.”

-Sokak hayvanlarına modern barınak-

WhatsApp Image 2019-03-20 at 20.25.04Çöp alanının kaldırılmasıyla birlikte sokak hayvanları için yeni bir barınak oluşturacaklarını, ifade eden Tavlı, “Projelerimiz tüm canlılara hitap edecek şekilde olacak. Sokak hayvanlarımızla ilgilide projemiz var. Akçay mevkiindeki çöplükte, hoş olmayan bir ortamda yaşamlarını sürdürmeye çalışan sokak hayvanlarımız var. Orda bulunan hayvan barınağımızı daha sağlıklı bir ortama taşıyacağız. Bu şekilde karayoluna yakın bölgedeki hayvanları oradan uzaklaştırarak oluşan tehlikeleri de ortadan kaldıracağız.” dedi.

-Bisiklet ve yürüyüş yolu-

Sahile yeni bisiklet ve yürüyüş yolları kazandıracaklarını ifade eden Tavlı,  “Nuriye Mahallemizden otogar yanına kadar gelen bir bisiklet yolumuz vardı. Bunun güzergahını otogarın yanından Yunus Emre Parkı’na kadar hem bisiklet yolu, hem de yürüyüş yolu olarak uzatacağız. Bu şekilde sahilimiz güzel bir görüntüye kavuşturulacak. Bunun ikinci aşaması Çamlık ile Gölevi Mahallesi arasında olacak. Bu şekilde Ünye sahili çok daha modern, çok daha güzel bir WhatsApp Image 2019-03-20 at 18.51.35görüntüye kavuşacak.” diye konuştu.

-“Çamlık bu şehrin akciğeridir”-

Çamlık’ın bölgenin akciğeri olacağını ifade eden Tavlı, “Çamlık doğal dokusu bozulmadan bölgemiz hizmet etmeye devam edecek. Çamlık bu şehrin akciğeridir ve asla beton yığınına dönüşmeyecektir. Hemşerilerimizin arzu ettiği nitelikte, vatandaşlarımızın en güzel şekilde istifade edebileceği bir yer halinde kalacak. Şunu ifade etmek istiyorum, biz anlattığım bu projeleri Ünyelilerle birlikte yapacağız. Projeleri yaparken önce gönülleri kazanacağız. Projelerimiz, sorunlara çözüm bulacak.” diye konuştu.

-“Sorunlar desteklerinizle çözülecek”-

Vatandaşlardan kendisine ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler’e destek isteyen Tavlı, “Tüm bu çalışmaların hayata geçirilmesi için öncelikle gönüllere, sonrasında ise oylarınıza talibiz. Büyükşehirle ve Ünye’yle hükümetle aynı istikamete bakan biz çizgi üzerinde hareket edersek hizmetlerde bu istikamet üzerine artar ve gelişir. Bunun için Ünye’de şahsıma büyükşehirde ise Bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’e desteğinizi bekliyoruz. Buradan Ankara’ya güçlü bir mesaj yolladığımızda çözülemeyecek sorun kalmayacaktır. Cumhur İttifakı Çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimizle yürüyüşümüz her geçen gün daha da pekişerek, omuz omuza devam ediyor. Bu yürüyüş dosta güven, düşmana korku veriyor.” dedi.

Ziyaretlere AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı’nın yanı sıra Cumhur İttifakı’nın teşkilat mensupları da katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika