Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ŞAHİN, “BEN HER GÖRÜŞÜN ORTAK ADAYIYIM” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2261 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ŞAHİN, “BEN HER GÖRÜŞÜN ORTAK ADAYIYIM”

28 Şubat 2019 - 304 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»ŞAHİN, “BEN HER GÖRÜŞÜN ORTAK ADAYIYIM”
ŞAHİN, “BEN HER GÖRÜŞÜN ORTAK ADAYIYIM”

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İkizce ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

İkizce meydanında kendisini karşılayan çok sayıda kalabalık bir topluluğa hitap eden Şahin, Ordu’nun artık kendine güvenmesi gerektiğini belirtti.

Şahin, Ordu’yu tam demokratik bir yapı ile yöneteceğiz”

Ordu’nun genelinde kendisine gösterilen teveccühlere kayıtsız kalmasının mümkün olmadığını belirterek aday olduğunun altını çizen Şahin, “Ordu bugünden sonra tam demokratik bir yapı içerisinde çözüm odaklı belediyecilik anlayışına kavuşmuş olacak” diye konuştu.

Şahin, “Tüm ilçelerimize eşit mesafede olacağız”

Şahin, Ordu genelinde seçildiği takdirde hangi ilçeden hangi partiden seçilirse seçilsin merkezinde hizmet olan her belediye başkanına eşit mesafede olacağını ve tüm ilçelere eşit hizmet götürüleceğinin garantisinin kendisi olduğunu belirtti.

ŞAHİN, EMEĞİ GEÇEN SİYASETÇİLERİ ANDI9e3beb06-ffb9-476e-8436-941d3df6fa72

İkizce’de gerçekleştirdiği konuşmasında Ordu’ya emeği geçen siyasetçileri de ana Şahin, “Nice siyasetçiler bu meydanlara geldi gitti. Rahmetli Şadi Pehlivanoğlu, Refaiddin Şahin’e rahmet dilerken, Şükrü Yürür’e de uzun ömürler diliyorum. Bu topraklara kim emek vermişse Allah hepsinden razı olsun” dedi.

ENGİNYURTU’DA UNUTMADI

Milliyetçi Hareket Partisi Cemal Enginyurt’tan da bahseden Şahin, kendisinden sonra İkizce ziyareti yapacak olan Engünyurt’un da kendi üslubunca samimi bir şekilde memlekete hizmet eden bir şahsiyet olduğunu belirterek başarılar diledi.

20’DE 21’E AÇIKLIK GETİRDİ

Slogan olarak 20’de 21 ifadesini neden kullandıklarına da açıklık getiren İdris Naim Şahin, 21.adaylarımız ise başta İstanbul olmak üzere Ordulu olup diğer illerde aday olan hemşerilerimizdir” diye konuştu.

46bdbb4b-6044-4ba2-a72c-1d1e9861a0d8“Aşığa İkizce sorulmaz, umut yolcusu yorulmaz, diyen İdris Naim Şahin, Ordumuzun her ilçesini her ay mutlaka ziyaret eden bir belediye başkanı olacağım. Halkımızın direkt ekonomisini yakından ilgilendiren çalışmalara imza atacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet partisinden Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yapan İdris Naim ŞAHİN, İkizce mitinginden sonra Çaybaşı ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Çaybaşı’nda kendisini dinleyen coşkulu kalabalığa konuşan Şahin, Ordu halkının kendisinin aday olması ile ilgili talebinin arşa kadar uzandığını belirterek, kendisinin tüm kesimlerden ilgi gören ortak bir aday olduğunu söyledi.

31 Mart yerel seçimlerine bir aydan biraz fazla süre olduğunu ancak halkın şimdiden kararını verdiğini gördüğünü mutlulukla ifade ettiğini söyleyen Şahin, “Ordulu hemşerilerimizin seçimi şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Şahin, “Ordulular artık güce değil, liyakate karar veriyor”ikizce 2

Tüm gücü tek bir adrese teslim etmenin güç zehirlenmesi yaşattığı gerçeğini halkın gördüğünü söyleyen İdris Naim Şahin, gelinen noktada Orduluların artık güce değil, liyakate göre seçim yapma kararını ortaya çıkardığını vurguladı.

Şahin, “Tüm ilçelerimizle uyum içinde çalışacağız”

Ordu’nun tamamında hangi partiden seçilirse seçilsin tüm belediye başkanları ile uyum içinde çalışacaklarını bir kez daha hatırlatan Şahin, ortak bir yönetişim anlayışı ile merkezinde Ordu’nun tamamına hizmet etmeyi öngören bir takım çalışması döneminin başlayacağı müjdesini verdi.

Şahin, “Ordu’da yerel seçimler tüm Türkiye’ye örnek olacak”

Ordu’da yaşanacak seçimin tüm Türkiye’ye örnek olacak bir seçim olacağını belirten Şahin, Ordu’yu sadece adı ile değil, tüm Türkiye’de uygulanan projelerle örnek bir kent haline getirmek için mücadele edeceklerini belirtti.

Sadece Ordu’da yaşayan değil, gurbette yaşayan Ordulularında kentleri ile gurur duyacaklarını söyleyen Şahin, Ordu kent yapısı, ekonomisi, ticareti, sanayi, turizm potansiyeli ile parlayan bir kent haline getirecekleri sözünü verdi.

Şahin, “Terör örgütleri ile mücadelem birilerini rahatsız etti”

8332cb92-3173-4047-8134-c3d194ae906fİçişleri Bakanlığı döneminde PKK ve diğer terör örgütleri ile etkin bir mücadele sürdürdüğünü ve bunun da bazı kesimleri rahatsız ettiğini söyleyen Şahin, gelinen süreçte beni gerçekten anlayan Ordulu hemşerilerim oldu” diye konuştu. Ya bizden olacaksın ya da seni bitiririz anlayışının artık tarih olduğunu sözlerine ekleyen şahin, önemli olan halktır. Halkın karşısında hiçbir güç olmaz, güçlü olduğun haklı olduğun anlamına gelmez” diyerek önemli bir mesaj verdi.

Ordu halkının artık kendi potansiyelinin farkında olması gerektiğini belirten Şahin, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diye konuştu.

Şahin, “Ömrüm boyunca halkın içinde oldum”

Yaşamı boyunca halkın içinde olduğunu ve halkı topyekûn bir ekip olarak gördüğünü belirten İdris Naim şahin, “Ben böyle biriyim ve böyle olmaya da devam edeceğim” dedi. Ordu’nun uzun yıllardan sonra gerçek anlamda birlik ve bütünlük içerisinde olduğunu ve yerel seçimlerde demokrasi dersi vereceğinin altını çizen İdris Naim Şahin, siyasi partiler bir araçtır. Önemli olan memleket sevgisi ile hizmet etmeye aday olan insanların yönetimde söz sahibi olmasının zamanının geldiğini söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika