Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
SEZGÜL, “YENİ YILIN HUZURLU VE BEREKETLİ OLMASINI DİLİYORUM” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

SEZGÜL, “YENİ YILIN HUZURLU VE BEREKETLİ OLMASINI DİLİYORUM”

28 Aralık 2018 - 852 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»SEZGÜL, “YENİ YILIN HUZURLU VE BEREKETLİ OLMASINI DİLİYORUM”
SEZGÜL, “YENİ YILIN HUZURLU VE BEREKETLİ OLMASINI DİLİYORUM”

Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yeni yılın huzur, sağlık ve bereket içinde geçmesini dilediğini belirten Sezgül açıklamasında şunlara değindi;

“2018 yılını geride bırakırken, yeni bir yılın coşkusu, sevinci ve birlikte getireceği umutları da içimizde taşıyoruz. Geride bıraktığımız yıl, Türk siyasi tarihi açısından önemli ve pozitif gelişmelerin yaşandığı bir sene olmuştur. Özellikle Haziran ayında gerçekleştirilen seçimlerde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi aziz Tük Milleti tarafından tescillenmiş ve demokrasi adına ders niteliğinde bir seçim gerçekleşmiştir.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ülkemizde hizmetlerin hızlandırılmasının önünde en büyük engellerden biri olan bürokratik oligarşi sona ermiştir. Tüm bu süreçle birlikte ülkemizde hizmetlerin ne kadar hızlı bir şekilde hayata geçtiğini hep birlikte görmekteyiz. Önümüzde ki yıllarda bu farka hep birlikte daha belirgin bir şekilde şahit olmaya devam edeceğiz.

Sevgili hemşerilerimiz, Ünye’miz de hizmetlerin artarak devam ettiği günlere yakın zamanda şahit olacak. 2019 yılında kentimizin acil problemlerine hızlı bir şekilde çözüm üretecek projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Bizler biliyoruz ki halktan kopuk bir yönetim anlayışının sorunları doğru tespit etmesi ve çözüm üretmesi mümkün değildir. Bu minvalde milletle iç içe olan, sorunları doğru ve yerinde tespit eden ve çözüm üreten siyasi yönetim biçiminin tüm ülkemizde olduğu gibi Ünye ölçeğinde de samimiyetle gerçekleşeceğini gönül rahatlığı ile ifade edebilirim. Kamu hakkının adaletli bir şekilde gözetildiği ve eşit şekilde hizmet olarak dağıtıldığı bir yönetim anlayışı ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

2019 yılının başta tüm hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini en içten dileklerimle temenni ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika