Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Tavlı’dan “14 Mart Tıp Bayramı” Mesajı

13 Mart 2019 - 207 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Tavlı’dan “14 Mart Tıp Bayramı” Mesajı
Tavlı’dan “14 Mart Tıp Bayramı” Mesajı

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Doktorlarımız ve diğer bütün sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın dertlerine derman olmak için her türlü şartlarda vazifelerini fedakârlıkla yerine getirmektedirler.” dedi.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajda, doktorların ve sağlık camiasının “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı.
-“Fedakârca hizmet etmekteler”-
Başta doktorların ve tüm sağlık çalışanlarının mesai mefhumu gözetmeden fedakârca çalıştıklarını ifade eden Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“İnsanın sağlıklı bir şekilde yaşamasını kendilerine ilke edinen ve sağlıklarına vesile oldukları insanları kendileri için mutluluk kaynağı olarak gören doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız bizlerin 5f6e3ee2-f368-4b37-be5a-86482e66aef7de gurur kaynağıdır. Doktorlarımız ve diğer bütün sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın dertlerine derman olmak için her türlü iklim şartında ve mesai mefhumu gözetmeden vazifelerini yerine getirmektedirler. Büyük bir görev aşkıyla ve manevi hazla vatanımızın her köşesinde, gayretle ve fedakârlıkla görevlerini yerine getiren doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık, afiyet ve başarılarla dolu nice yıllara ulaşmalarını diliyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika