Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
TELEVİZYONA ÇIKIP OLUP BİTENİ ANLATACAĞIM - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

TELEVİZYONA ÇIKIP OLUP BİTENİ ANLATACAĞIM

27 Temmuz 2020 - 190 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»TELEVİZYONA ÇIKIP OLUP BİTENİ ANLATACAĞIM
TELEVİZYONA ÇIKIP OLUP BİTENİ ANLATACAĞIM

AK Parti Ordu milletvekili Ergün Taşçı, “Biz seçim döneminde Ordu ilinin her yerini karış karış gezerek oy istedik. Ve karşılığında da seçildik. Bizi bu millet hizmet etmek için oy verip seçti. Haliyle bizi arayacak, iş isteyecek, aş isteyecek. Bu da onların en doğal hakkıdır. Biz de elimizdeki imkanlar nispetinde yardımcı olacağız. Öyle sonradan olma, birilerinin himayelerinde bir yerlere gelenlere meydanı boş bırakmayız. Gerektiği yerde gerekeni yaparız” dedi.

Ordu ilinde yaşanan bazı olumsuzlukları dile getiren Taşçı, “Aman ortalık karışmasın, partimize, milletimize zarar gelmesin diye susuyoruz. Ama biz sustukça, bazı kendini bilmezler hakkı ve yetkili olmadıkları halde gerekli gereksiz lüzumlu, lüzumsuz konuşmalar yapıyorlar. Bilsinler ki hepsinden haberim var. Meydanı artık boş bırakmayacağım” dedi.

HER ŞEYİ TELEVİZYONDA ANLATACAĞIM

Televizyon programına çıkıp olup bitenleri, halkı olup bitenden bilgilendireceğini söyleyen Taşçı, “ Ben bundan sonra televizyona çıkacağım diyeceğim ki, ey vatandaş, ey halkım, eğer kamu kurumlarında eğer millet adına inisiyatif kullanılan yerlerde, belediye başkanlığı, valilik ve diğer kurumlarda bir yanlışlık, bir haksızlık, bir hukuksuzluk, bir engel ile karşı karşıya kaldığınız zaman lütfen beni telefonla arayın. Beni arar iseniz ben gereğini yapacağım. Bunu söyleyeceğim Televizyonlarda ilan edeceğim bunu. Hadi bakalım kapalı kapılar ardında güçler olsun bakalım. Varsa bir şey söylesinler.
‘KONUŞANIN SESİNİ KESMEYİ ENVER’DEN ALIŞTILAR’

Ordu’da yaşanan OBB özel kelemine tokat attığı ileri sürülen olayla ilgili açıklamada da bulunan Vekil Taşçı, “Biz burayı korkutarak yönetiriz, bir şey yazarız çizeriz bir şey yapamazsınız. Çok konuşma” gibi güya korku salmaya çalışıyorlar. Konuşan adamın sesini kesmeyi Enver’den alıştılar. Enver’in kopyasını çekiyorlar. Birilerinin moderatörlüğünde bir ekip kurdular. Bu ekip birilerini piyon olarak kullanıyor. Hainler var. Bu hainler belli. Buraları düzelteceğiz. Milletvekilliği saygınlığımızın korunmaması kime fayda verir. Habire kapkaçcılara fayda verir. Milletvekilinin hukuku korunmalı. Ahlakı namusu korunmalı. Benim siyasetteki tarzım ve tavrım şu; bel altı siyasete hayır. Birde milletin hukuku her şeyin üstündedir.’’ dedi.


ERDOĞAN’A ANLATACAĞIM
Konuşmasında Fatsa Çevre yoluna da değinen Vekil Taşçı, ‘’Ne seçildik. Milletvekili. Milletvekilleri şehrin sorunu olan bir konuyu Cumhurbaşkanına taşımazsa o zaman ne iş yapar. Çevre yolu istiyorsun, Paramız pulumuz yok. Hiç olmazsa sorunları taşıma görevini bari yapalım. Yapalım ki üzerimizdeki yük kalksın. Vakti zamanı gelince de yapılır.’’ diye de dert yandı. Fatsa Güneş

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika