Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Torun: “Ünye’ye Olan Sorumluluğumuzu Biliyoruz” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2190 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Torun: “Ünye’ye Olan Sorumluluğumuzu Biliyoruz”

19 Nisan 2023 - 51 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Torun: “Ünye’ye Olan Sorumluluğumuzu Biliyoruz”
Torun: “Ünye’ye Olan Sorumluluğumuzu Biliyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı ve 28. Dönem Ordu Milletvekili adayı Seyit Torun Ünye’ye çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunarak sahayı kokladı.

Torun, ziyaretlerine Ünye Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odası temasları ile başladı.

Torun’a Milletvekili Adayı Soner Görgülü, Ünye İlçe Başkan Vekili Köksal Atay, ilçe yöneticileri ve partililer eşlik etti. Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu tarafından karşılanan CHP Heyeti, Ünye ve bölge ekonomisi üzerine kendisiyle bir süre sohbet ederek parti politikaları ve neler yapılması gerektiğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Torun: “Artık Değişim Lazım Değil mi?”

İkinci ziyaretini Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştiren Torun, burada bir açıklama yaparak mevcut iktidara yüklendi, CHP’nin politikalarını ve hedeflerini anlattı. Torun, değerlendirmelerinde

“Geçmişte bizi eleştirenler, alay edenler, zillet diyenler, şu bu diyenler, baktık ki kendileri de altılı ittifak kurmuşlar. Sonuçta Allah söylediğinden dolayı kimseyi mahcup etmesin. Büyük lokma ye, büyük laf etme derler. Erdoğan söylediği her lafın altında kaldı. EYT’lilere dedi ki İktidarı kaybetsem bile asla olmayacak dedi ve bak oldu. Birçok konuda yapmam dediği her şeyi yapmak zorunda kaldı. Demek ki neymiş, ben bilirim ben yaparım anlayışı ile ülke yönetilmezmiş. Alınacak olan kararların istişare edildiği, tartışıldığı bir sistem gerekli değil mi? Diyoruz ki gelin demokrasiyi büyütelim. Adaleti evrensel yapalım, özgürlük alanını büyütelim ve bu ülkede huzur içinde yaşayalım. Hepimiz çalıştığımızda ürettiğimizde ve kaynakları doğru yerde kullandığımızda çözülmeyecek hiçbir sorun yok. Bu ülke zengin, insanları çalışkan ve varlıklarımız çok fazla. Ama diyorlar ki birileri ben ne dersem doğrudur. 2018’den bugüne söylenenler yerine geldi mi bakın! Hiçbir vaat yerine getirilmemişse ve bu ülke daha geriye gittiyse artık değişim lazım değil mi? Beni buradan güçlü bir şekilde gönderirseniz her şey olur. Biz bölgemize olan, ülkemize olan sorumluluğumuzu biliyoruz. Ünye’ye olan sorumluluğumuzun farkındayız.” İfadelerine yer verdi.

Ziyareti dolaysıyla milletvekili adayı Torun’a teşekkür eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, “82 Ünye İl Olsun” kampanyası ve diğer talepleri kendisine hatırlatarak, seçimde başarı temennilerini iletti.

Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret

CHP Heyeti Ünye’deki sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Torun ve beraberindekiler, Teknikerler Derneği, Muhtarlar Derneği, Alevi Kültür Derneği, Ziraat Odası, Sahilköy Derneği, Engelliler Derneği, Akkuş Tuzak Çevre Mahalle Derneği, Sivil Toplum Platformu ziyaretlerinde de bulunarak ilçede her kesimden vatandaşla kucaklaşma imkanı buldu.

Torun: “Demokrasiyi Büyütmek İçin…”

Torun, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamalarına “Bu ülkede hep birlikte daha iyisini nasıl yaparız, huzuru refahı nasıl sağlarız bunu konuştuk. 6 siyasi parti bir araya geldik ve demokrasiyi, adaleti, özgürlüğü büyütmek için mücadele veriyoruz. Biz birlikte olmaya, birlikte mücadele etmekte kararlıyız. Halkımızın da destekleriyle başaracağız, bu ülke de çok güzel şeyler olacak.” Değerlendirmelerine yer verdi.

Haber: Meltem Arslan – Talip Kocakoç

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika