Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ünye’nin Yeni Başkanı Yaşar Sezgül Oldu

23 Kasım 2018 - 381 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Ünye’nin Yeni Başkanı Yaşar Sezgül Oldu
Ünye’nin Yeni Başkanı Yaşar Sezgül Oldu

Ünye Belediye Başkanı Av. Ahmet Çamyar’ın 16 Kasım 2018 Cuma günü İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılmasının ardından Ünye Belediye Başkan Vekili olarak atanan Meclis Üyesi Mehmet Yaşar Sezgül, bugün gerçekleştirilen Ünye Belediyesi Olağanüstü meclis toplantısında gerçekleştirilen oylama sonucu 31 Mart 2019 tarihine kadar görev yapmak üzere Ünye Belediye Başkan Vekili olarak seçildi.

Meclis Çoğunluğunun 3’te 2’sinden Fazlası “Sezgül” Dediyeni-mehmet-yasar-sezgul-oldu-5

Son 2 gündür Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın parti yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri ile gerçekleştirdiği istişareler sonucunda ortak aday olarak belirlenen Mehmet Yaşar Sezgül meclis oylaması sonrası 23 oyla çoğunluğun 3’te 2’sinin olurunu alarak resmen belediye başkan vekili olarak seçilmiş oldu.

31 Mart 2019 Tarihine Kadar Görev Yapacak

Ünye Belediye Meclisi Olağanüstü toplantısında gerçekleştirilen oylama sonrası Belediye Başkan Vekili seçilen Mehmet Yaşar Sezgül, oylama sonrası yaptığı açıklamada, 31 Mart 2019 tarihine kadar zorlu bir görevi üstlendiklerini ve Ünye’ye hizmet noktasında her kesimden destek beklediklerini belirtti. Daha sonra Ünye Belediyesi Başkanlık makamında Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül’e belediye meclis kararı ile kesinleşen Başkan Vekilliği resmi yazısını takdim etti.

yeni-mehmet-yasar-sezgul-oldu-3Yılmaz, “Hasetlik Değil, Hizmet Konuşulsun”

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz; “Bundan sonra Ünye’de hasetlik yerine hizmetin konuşulması gerektiğini ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül’ün öncelikle bir abi kimliği ile hizmetlerin yürütülmesini sağlayacağını kaydetti.

yeni-mehmet-yasar-sezgul-oldu yeni-mehmet-yasar-sezgul-oldu-1

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika