Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ÜTSO ÜYELERİNE KREDİ ŞANSI - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ÜTSO ÜYELERİNE KREDİ ŞANSI

08 Nisan 2023 - 52 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»ÜTSO ÜYELERİNE KREDİ ŞANSI
ÜTSO ÜYELERİNE KREDİ ŞANSI

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO), üyelerine özel bir fırsat sunarak 50.000 TL’ye kadar ve 12 ay vadeye kadar %0 faizli kredi imkanı sağlayacak.

Bu fırsat, ÜTSO ile İş Bankası Ünye Şubesi arasındaki iş birliği sonucu gerçekleştirilecek ve sadece ÜTSO üyelerine özel olacak. Kararlaştırılan bu uygulama ile ÜTSO üyeleri, kredi kullanarak işletmelerini büyütmek veya yeni yatırımlar yapmak için avantajlı bir imkana sahip olacaklar.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada, İş Bankası A.Ş. Ünye Şube Müdürü Mutlu Kaya ile Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar arasında imzalanan protokol kapsamında üyelere özel bir kredi imkanı sunulacağı belirtildi. Protokol çerçevesinde, oda üyelerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için 50.000 TL’ye kadar ve 12 ay vadeye kadar %0 faizli kredi imkanı sağlanacak. Kampanya 28 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek ve kampanyadan yararlanmak için İş Bankası müşterisi olmak gerekmektedir. Bu kredi imkanıyla ÜTSO üyeleri, işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik finansman sağlayarak daha avantajlı bir konuma sahip olabilecekler.

Ayrıca, Hoş Geldin kampanyasından yararlanacak üyelere bir yıl boyunca İnternet şubesi ve İş cep kanallarından yapacakları 100 adet havale ve 100 adet EFT işlemi, 2 adet 10 yapraklı çek karnesi ve 10 adet çek tahsilatı içeren bir hoş geldin paketi ücretsiz olarak tanımlanacak. Ayrıca, üyeler avantajlı pos paket kampanyasından da faydalanabilecekler. Detaylı bilgi ve başvuru için üyeler, şubeye bizzat başvurabilecekleri gibi 0452 323 13 05 telefon 2400-6402 dahililerden de bilgi alabileceklerdir. Bu avantajlı kampanyalar sayesinde ÜTSO üyeleri, finansman ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte birçok ek avantajdan da faydalanabilecekler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika