Dolar : Alış : 13.7740 / Satış : 13.7988
Euro : Alış : 15.5503 / Satış : 15.5783
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye18°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Vatandaş Çarşamba’yı Sordu, Onlar Ünye’yi Yanıtladı

24 Aralık 2018 - 220 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Vatandaş Çarşamba’yı Sordu, Onlar Ünye’yi Yanıtladı
Vatandaş Çarşamba’yı Sordu, Onlar Ünye’yi Yanıtladı

Çarşamba’da yaşayan bir vatandaş, Sungurlu caddesindeki sokak lambalarının yanmamasını YEDAŞ’a bildirdi. YEDAŞ ise vatandaşa gönderdiği cevapta, Ordu’nun Ünye İlçesi’ndeki bir mahallenin aydınlatma sorunundan bahsetti.

Samsun’un Çarşamba İlçesi Yeşilırmak Mahallesi Sungurlu Caddesi üzerindeki sokak lambaları yanmayan İbrahim Köse isimli vatandaş, durumu YEDAŞ’a bildirmesine rağmen sonuç alamayınca durumu, özelleştirilen YEDAŞ’ı denetlemekle sorumlu TEDAŞ’a bildirdi. TEDAŞ, YEDAŞ’a vatandaşın şikayetinin giderilmesiyle ilgili yazı gönderdi.

YEDAŞ’ın vatandaşın şikayetine yönelik gönderdiği cevap metni ise okuyanları şaşkına çevirdi. Vatandaş, şikayetin Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde olduğunu belirtirken, YEDAŞ vatandaşa gönderdiği cevapta Ordu’nun Ünye İlçesi’ndeki başka bir arızadan bahsetti.

Arıza Çarşamba’da Yedaş Ünye’den Bahsetti

YEDAŞ, 14 Aralık 2018 tarihinde verdiği cevapta, “Sorumluluk alanımızdaki tesislerin arızalarının giderilmesi, bakım onarım ve sürekli enerjinin her türlü can ve mal güvenliği kurallarına uyarak yürütülmesi şirketimiz sorumluluğundadır. Bu amaçla ekiplerimizce, Ordu İli Ünye İlçesi Yiğitler Mahallesi Kesecik Sokak adresinde gerekli tektik ve ölçümler yapılmış olup, söz konusu adresteki sokak aydınlatmaları ile ilgili gerekli çalışmalar 2018 yılı aralık ayı içerisinde arıza onarım bakım ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız” açıklamasını yaptı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika