...
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye18°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

YANIK’TAN ÇAYBAŞIN’DA “BÜYÜK BİRLİK”TELİK MESAJI

30 Ocak 2019 - 189 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»YANIK’TAN ÇAYBAŞIN’DA “BÜYÜK BİRLİK”TELİK MESAJI
YANIK’TAN ÇAYBAŞIN’DA “BÜYÜK BİRLİK”TELİK MESAJI

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık Büyük Birlik Partisinden Adaylığı açıkladı. Başkan Yanık,Çaybaşı Meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek,” 31 Mart akşamına kadar kapı kapı gezeceğiz.”dedi.

Vakit Sizinle Hasbihal Etme Vakti

Çaybaşı Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık,”Vakit sizinle hasbıhâl etme vakti, vakit Çaybaşı’nda birlik vaktidir. Çıktığımız bu yolda hep beraber kazanacak ve Çaybaşı’na kazandıracağız. Biz Cumhurbaşkanımızı seviyoruz. Çıktığımız bu yolda Büyük Birlik Partisi’nden aday oldum. Büyükşehirlerde Büyük Birlik Partisi ittifak yapan bir partidir. Bizim Ak Parti ve Cumhurbaşkanı sevdamız bitmeyecek. 31-aksami-zaferi-birlikte-yasacagiz-3Büyük birlik partisinden seçimi kazandığım gün Çaybaşı’nın ne kadar sorunu varsa hepsini ben Cumhurbaşkanının önüne koyacağım. Hayaliniz yoksa düşünceniz yoktur. Düşüncen yoksa hayalleri gerçekleştiremezsiniz. İster belediye başkanı olun ister bir başkası mutlaka hayalleriniz ve hukukunuzun geniş olması lazım. Gençler size sesleniyorum. Hayallerinizi genişletin ve büyütün”

Bundan Sonra Kapı Kapı Dolaşma Vakti

Vatandaşlara kapı kapı dolaşarak gönüllere girilmesini söyleyen Başkan Yanık,” Şimdi bizler kapı kapı dolaşacağız. 31 Mart akşamına kadar ve Ordu’da 19 ilçe içerisinde Çaybaşı’na en yüksek oy oranı ile bu kardeşinize kazandıracaksınız. Beni mahcup etmeyeceğinize güveniyor ve inanıyorum. 31 Mart akşamı o seçim zaferinin sonucunu hep beraber yaşayacağız” dedi.

31-aksami-zaferi-birlikte-yasacagiz-4 31-aksami-zaferi-birlikte-yasacagiz-2

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika