Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran, Aile Bakanı Yardımcılığı’na atandı - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2261 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran, Aile Bakanı Yardımcılığı’na atandı

06 Ocak 2024 - 42 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran, Aile Bakanı Yardımcılığı’na atandı
Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran, Aile Bakanı Yardımcılığı’na atandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zagreb Büyükelçisi olan Yavuz Selim Kıran’ı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son olarak Zagreb Büyükelçisi olan Yavuz Selim Kıran‘ı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atadı. Kıran, Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde konuşmalarını hazırlayan ekibin içerisinde yer almıştı. Bir dönem Egemen Bağış’ın müşavirliğini de yapan Kıran, eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yakın çalışma ekibindeydi. 2018 yılında AKP’den Ordu milletvekili adayı olan Kıran, aynı yıl Dışişleri Bakan Yardımcısı olarak atanmıştı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararnamede, iki bakanlığa bakan yardımcıları atanırken, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü görevden alınarak, rektörlüğe yeni atama yapıldı.

Kararnameyle, Zagreb Büyükelçisi olan Yavuz Selim Kıran‘ı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atandı. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına ise Devlet Denetleme Kurulu Üyesi Abdulkadir Polat atandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika