Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
TAVLI “Karşımıza değil, yanımıza alacağız” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.1039 / Satış : 27.1528
Euro : Alış : 28.8483 / Satış : 28.9003
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

TAVLI “Karşımıza değil, yanımıza alacağız”

13 Mart 2019 - 255 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»TAVLI “Karşımıza değil, yanımıza alacağız”
TAVLI “Karşımıza değil, yanımıza alacağız”

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ünye Kent Konseyi’nde yaptığı konuşmada, Kent Konseyinin şehre değer kattığını ifade ederek, “Yapacağımız hizmetlerde hep beraber hareket edeceğiz. Ortak aklı devreye koyup, hizmetlerde Ünyelileri karşımıza değil, yanımıza alacağız.” dedi.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında, Ünye Kent Konseyini ziyaret etti. Ziyarette birlikte yönetim ve ortak akıl vurgusu yapan Tavlı, sivil toplum kuruluşlarının çok önemli görev üstlendiğini ve şehre değer kattığını söyledi. Hizmetlerin Ünye’nin bütününün görüşünün alınarak yapılacağının altını çizen Tavlı, birlikte yapılan hizmetlerle gönül belediyeciliğinin gereklerini de yerine getirmiş olacaklarını söyledi.
-“Belediyemizin her zaman yanında olduk”-
Ünye Kent Konseyi Başkanı Adnan Sobi, ziyarette yaptığı konuşmada, kentinin tabanından tavanına kadar bütün sorunlarıyla ilgili çalışmaları masaya yatırdıklarını ifade ederek, “Çözüm noktalarında belediyemizin her zaman yanında olduk. b1a7f055-91a7-439e-bf74-08452471e1f0Belediyemizin kuruluş ve yönetim anlayışı da şehrine hizmet etmektir. Bizde bu hizmetin bir parçası olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.
-“Ortak akılla yürütülen çalışmalara daha verimli olmaktadır”-
Ünye’de yapılacak olan hizmetlerde vatandaşlarla birlikte hareket edeceklerini belirten Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, yapılacak olan çalışmalarda Ünyelileri karşılarına değil, yanlarına alacaklarını belirterek, şöyle konuştu:
“Bizim yeni dönemde birinci önceliğimiz ortak akıl ve birlikte yönetmedir. Her görüşe, her fikre açık olduğumuz samimiyetle söylemek istiyorum. Biz yaptık oldu mantığı artık olmayacak. Ünye’yle bir bütün olarak hareket edeceğiz. Birlikte hareket ederek hem sorunları birlikte çözeceğiz, hem de gönüllere gireceğiz. Ortak akılla çalışmanın hem bereketi var, hem de katkı sunan herkes sorunu sahiplenmekte. Bizim gönül belediyeciliğinden kastımız; şehrin kendi arzu ettiği, şehrin huzur bulmak istediği projelerde hep birlikte çalışmaktır. Hizmet ederken kimseyi karşımıza almayacağız, tam aksine herkesi yanımıza alıp sorunları öyle çözeceğiz.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika