Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
15 Temmuz’da hepsi iptal olacak! Borcu olanlar dikkat - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 33.0042 / Satış : 33.0637
Euro : Alış : 35.9251 / Satış : 35.9898
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

15 Temmuz’da hepsi iptal olacak! Borcu olanlar dikkat

01 Temmuz 2024 - 6 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»15 Temmuz’da hepsi iptal olacak! Borcu olanlar dikkat
15 Temmuz’da hepsi iptal olacak! Borcu olanlar dikkat

Son dönemde yaşanan ekonomik zorluklar, halkın geçim mücadelesini daha da zorlaştırıyor. Enflasyon oranlarının yükselmesi, temel gıda ve günlük ihtiyaç maddelerinin fiyatlarında ciddi artışlara neden oldu.

Özellikle sabit gelirli vatandaşlar, artan yaşam maliyetleri karşısında geçinmekte büyük zorluk çekiyor. Ücretlerin yetersiz kaldığı bu dönemde, kira, fatura ve diğer temel ihtiyaçları karşılamak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Ay sonunu getirebilmek için daha fazla borçlanan vatandaşlar için önemli bir duyuru yapıldı.

SON TARİH: 15 TEMMUZ

Telekomünikasyon Dairesi, abonelere borçlarını kapatmaları için son tarihin 15 Temmuz olduğunu bildirdi. 31 Mayıs’a kadar olan borçlar kapatılmazsa tüm abonelikler iptal edilecek. 15 Temmuz’dan sonra borcu olan abonelerin abonelikleri sonlandırılacak.

Telekomünikasyon Dairesi’nden yapılan açıklamaya göre, borçlarını kapatmayan abonelerin ses, data ve internet hizmetleri bilgisayar aracılığı ile kesilecek. Ayrıca, Haziran 2023 sonu itibarıyla 12 fatura dönemi üzeri borcu olan tüm abonelerin hatları iptal edilerek abonelikleri sonlandırılacak.

Bu durumda olan abonelerin mağdur olmamaları için en yakın Telekomünikasyon Dairesi Muhasebe gişesine veya anlaşmalı bankalara başvurarak borçlarını kapatmaları çağrısında bulunuldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika