Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Bakan Özer, Ak Parti İl Teşkilatı İle Buluştu - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Bakan Özer, Ak Parti İl Teşkilatı İle Buluştu

14 Nisan 2023 - 38 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Bakan Özer, Ak Parti İl Teşkilatı İle Buluştu
Bakan Özer, Ak Parti İl Teşkilatı İle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Şimdi Ordu benim yeni bir şehrim olarak tüm arkadaşlarımızla birlikte, mevcut milletvekillerimiz, yeni milletvekili adaylarımızla birlikte, ama en önemlisi birlik beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılı’nı inşa edebilmek için Ordu’yu mevcut durumundan çok daha ileri noktalara taşımak için el birliği içinde çaba sarf edeceğiz.” dedi.

Ordu’dan AK Parti Milletvekili Adayı olan Özer, partisinin il başkanlığını ziyaret etti. Ziyarete Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Şenel Yediyıldız, Milletvekili Adayları İbrahim Ufuk Kaynak, İsa Yüksel, İsa Gül ve Samet Özdemir’de katıldı.

“Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyoruz”

Bakan Özer, şimdi yeni bir yolculuğa başladıklarını kaydederek, “Seçim süreci başladı. Birlik beraberlik içerisinde Ordumuzu çok daha güçlü hale getirmek için kırmadan, dökmeden gönül yaparak yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Yeni arkadaşlarımızın her birinin kendine has birikimi, deneyimleri ve müktesebatı var.” şeklinde konuştu.

Özer, “Odak noktamız Ordu’ya hizmet etmek. Ben Milli Eğitim Bakanı olarak zaten sadece Ordu değil, ülkemizin her şehrine hizmet etmekten büyük onur duydum. Ülkemizdeki eğitimdeki kalkınmışlığı ve güçlenmesini sağlamak için tüm ekibimizle sadece Ordu’da değil tüm illerimizde büyük çaba sarf ettik.” açıklamasında bulundu.

“Her Türlü İmkanı Ordumuza Kavuşturacağız”

Bakan Özer, Ordu’yu mevcut durumundan çok daha ileri noktaya taşımak için çaba sarf edeceklerine vurgu yaparak şöyle devam etti:

“Şimdi Ordu benim yeni bir şehrim olarak tüm arkadaşlarımızla birlikte, mevcut milletvekillerimiz, yeni milletvekili adaylarımızla birlikte, ama en önemlisi birlik beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılı’nı inşa edebilmek için Ordu’yu mevcut durumundan çok daha ileri noktalara taşımak için el birliği içinde çaba sarf edeceğiz. Bu günler tartışma günleri değil. Bu günler küçük ayrılıkları büyük noktalara taşıma günü değil. Bu günler Ordu’nun kazanması için birlik ve beraberlik günleri. Ben inanıyorum ki hem yeni il başkanımız, hem mevcut milletvekillerimiz, hem de yeni adaylarımız el ele vereceğiz. Ordumuzun sorunlarının çözüm noktasını çok daha güçlü hızla çözmekle ilgili her türlü imkanı Ordumuza kavuşturacağız.”

Ordulularla bundan sonra çok kapsamlı şekilde farklı etkinliklerle bir araya geleceklerini söyleyen Bakan Özer, “Tek derdimiz Ordumuzun çok daha güçlü hale gelmesi. Eğitimde, sağlıkta, ekonomide, organize sanayi bölgelerinde, alt yapı gibi her alanda gerçekten Karadeniz’in bir incisi Ordu’da vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika