Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Başkan SOBİ “Ünye Çamlık’a kazma vurulmasını bekliyoruz” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.1039 / Satış : 27.1528
Euro : Alış : 28.8483 / Satış : 28.9003
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Başkan SOBİ “Ünye Çamlık’a kazma vurulmasını bekliyoruz”

16 Nisan 2020 - 229 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Başkan SOBİ “Ünye Çamlık’a kazma vurulmasını bekliyoruz”
Başkan SOBİ “Ünye Çamlık’a kazma vurulmasını bekliyoruz”

ÜNTİD Başkanı Adnan  SOBİ  “ÇAMLIK RESTORAN VE PEYZAJ PROJESİ olarak Çamlık girişine asılan görselin bir an önce hayata geçmesini beklediklerini, burada hiçbir tarih belirtilmemiş olmasının  düşündürücü bir algı oluşturduğunu belirterek.  Büyükşehir Belediyemizden bir an önce hiçbir gerekçeye sığınmadan kazma vurmasını bekliyoruz.” Dedi.

Başkan SOBİ 

“Ünye Turizm işletmecileri Derneği olarak, kuruluş amaçlarımızdan olan, kentimizin yaşam kalitesinin arttırılması ile ilgili çalışmaları takip etmek ve turizmci gözüyle yönetmektir. Bu anlamda, sadece kentimizin değil Karadeniz Bölgesinin tarihine adını altın harflerle yazan ÜNYE ÇAMLIĞI Mesire ve İnsani yaşam alanımız yıllarca sürüncemede kalarak atıl bırakılmıştır. Son zamanlarda Ordu Büyükşehir Belediyemizin Altınordu’daki Boztepe, Sahil ve Cadde İyileştirmeleri, Perşembe İlçesi, Sahil tesisleri, Yason Adası ve Hoynat Adası Turizmsel İyileştirme ve Rekreasyon çalışmaları, Kabadüz Çambaşı Dağ Tesisleri, Ulugöl Yaşam Alanları, Aybastı Perşembe Yaylası Çalışmaları, Fatsa Bolaman Vadisi Projesi, Gülyalı Çikolata Tema Park çalışması gözönünde bulundurulduğunda kentimize ilgili beklentilerimiz haklı olarak artmaktadır.

Dolayısıyla ÇAMLIK RESTORAN VE PEYZAJ PROJESİ olarak Çamlığımızın girişine asılan görselin bir an önce hayata geçmesini beklerken hiçbir tarih belirtilmemiş olması üzüntülü ve düşündürücü bir algı oluşturdu. Büyükşehir Belediyemizden bir an önce hiçbir gerekçeye sığınmadan kazma vurmasını KORONA Virüs salgını dolayısıyla ötelenmiş olan Turizm Sezonunun başlangıcını fırsata çevrilerek 2020 yılı Turizm sezonunda kentimize gelecek olan misafirlerimizin yaşam kalitesini arttıracak projenin derhal bitirilip, resmi Turizm Kimliği olan tek ilçemizin vitrininin insanlarımızın hizmetine sunulmasını bekliyoruz.” Açıklaması yaptı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika