Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
BELEDİYEDE YAPRAK DÖKÜMÜ, BİR AYRILIK DAHA - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.0020 / Satış : 27.0507
Euro : Alış : 28.7571 / Satış : 28.8090
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

BELEDİYEDE YAPRAK DÖKÜMÜ, BİR AYRILIK DAHA

22 Kasım 2018 - 460 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»BELEDİYEDE YAPRAK DÖKÜMÜ, BİR AYRILIK DAHA
BELEDİYEDE YAPRAK DÖKÜMÜ, BİR AYRILIK DAHA

Geçtiğimiz hafta hakkında açılan soruşturma sonucu görevden alınan Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın ardından, Çamyar’ın göreve getirdiği ve 4,5 yıldır başkan yardımcılığı görevini sürdüren Erhan Eren bugün yaptığı basın toplantısında Görevinden istifa ettiğini açıklamasının üzerinden daha birkaç saat geçmeden bir ayrılık açıklaması da, Başkan Yardımcısı Mimar Emrah Yılmaz’dan geldi

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Yılmaz, basın kuruluşlarına geçtiği açıklamada şunları söyledi; 22/07/2015 tarih ve 408 sayılı Ünye Belediye Başkanlığı yazısı 22/07/2015 tarih ve 12240 sayılı İstanbul Büyük Şehir Belediyesi oluru ile geçici görevlendirme kapsamında Ünye Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirildim. Bu süreç içerisinde İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ve Kültür Varlıklarını Koruma Kurullarında kazanmış olduğum bilgi ve tecrübeyi doğduğum, büyüdüğüm yer olan memleketime aktarmaya çalıştım. Bir devlet adamı olarak bürokrasi de geçirdiğim bu 14 yılın içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımız dahil,  dönemin İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Mimar Kadir TOPBAŞ tarafından bir çok kez taltif edildim.

Açık yüreklilikle ifade etmeliyim ki memleketimin; bir mimar olarak şahsıma göstermiş olduğu teveccüh ve güven, başta Ordu Büyük Şehir Belediyesi ve Çevre Belediyelerden olmak üzere tarafıma yapılan görevlendirme teklifleriyle perçinlenmiştir. Ancak içinde bulunduğumuz bu süreçte Devlet Adamlığımı hiçbir siyasi polemik unsuru yapmamaya çalışıp yine memleketimin hizmetinde bulunmak iradesindeyim.

Görevlendirme sürem 2019 Mart yerel seçimlerine kadar devam ediyor olmasına rağmen ilgili yasa gereği ‘görevlendirme’ yalnızca ‘ Başkan Yardımcılığı’ kadrosuna yapıldığı için belediyenin herhangi bir yerinde çalışma olanağım bulunmamaktadır. Bu minvalde seçime gidilen bu 4 aylık süreçte yeni yönetimimizin önünü açmak adına İstanbul Büyük Şehir Belediyesinde ki asil görevime dönme kararı almış bulunmaktayım.

Görevde bulunduğum süre içerisin de Ünye’nin yeniden inşası için omuz omuza verdiğimiz Ünye Belediyesi çalışma arkadaşlarıma, memleketime hizmet etme fırsatı verip beni Ünye’ ye davet eden Sayın Belediye Başkanımız Ahmet ÇAMYAR’ a, bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Ünye Kaymakamımıza ve tüm STK Kuruluşlarına teşekkür eder saygılarımı sunarım.

 

Mimar Emrah YILMAZ

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika