Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ - Ünye Haber Takip
...
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2189 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

26 Mart 2024 - 8 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ
BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı 2023-2024 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Ordu Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okul Sporları Gençler A(Erkek-Kız) Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği Müsabakaları Altınordu Atatürk Spor Salonunda sona erdi.
66 ilden 384 sporcunun katılımıyla 23 Mart 2024 tarihleri arasında başlayan Türkiye Birinciliği müsabakaları 24 Mart 2024 tarihinde sonuçlanan karşılaşmalarla sona erdi.
Müsabakaların ardından dereceye giren sporculara başarı belgeleri ve madalyaları takdim edildi. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç dereceye giren sporculara tebriklerini iletti.
Türkiye Birincisi olan sporcular;

Erkeklerde,

Ersincan ÇETİNKAYA (Burdur) 50 Sağ Kol 1.
Tolunay DAMLI (Denizli) 50 Kg Sol Kol 1.
Çağdaş GEZER (KIRIKKALE) 55 Kg Sağ Kol 1.
Muhammed Arda ÇETİN (Kayseri) 55 Kg Sol Kol 1.
İsa UÇAR (Adana) 60 Kg Sağ Kol 1.
İbrahim ARSLAN (Antalya) 60 Kg Sol Kol 1.
Gürkan YILMAZ (Rize) 65 Kg Sağ Kol 1.
Fatih YARDIMCI (Van) 65 Kg Sol Kol 1.
İsmail Hakkı GÜNGÖR (Erzurum) 70 Kg Sağ Kol 1.
Yusuf İYİ (Manisa) 70 Kg Sol Kol 1.
Muhammed Yasir DALMA (Gümüşhane) 75 Kg Sağ Kol 1.
Muhammed Yasir DALMA (Gümüşhane) 75 Kg Sol Kol 1.
Ümit NİYAZ (Erzincan) 80 kg Sağ Kol 1.
Ümit NİYAZ (Erzincan 80 Kg Sol Kol 1.
İsmail Berk KURT (Kilis) +80 kg Sağ Kol 1.
Umut Eren YILMAZ (Rize) +80 Kg Sol Kol 1.

Kızlarda,

İlknur Su TOPAL (Antalya) 45 Kg Sağ Kol 1.
Seren ALTUNTAŞ (Van) 45 Kg Sol Kol 1.
Emine Hatun CEBECİ (Samsun) 50 Kg Sağ Kol 1.
İlayda MALKOÇ (Afyon) 50 Kg Sol Kol 1.
Nurdane SÖKER (Samsun) 55 Kg Sağ Kol 1.
Nurdane SÖKER (Samsun) 55 Kg Sol Kol 1.
Evindar DEMİRBAĞ (Elazığ) 60 Kg Sağ Kol 1.
Büşra BONCUK (Diyarbakır) 60 Kg Sol Kol 1.
Deniz KÖŞGEROĞLU (İstanbul) 65 Kg Sağ Kol 1.
Deniz KÖŞGEROĞLU (İstanbul) 65 Kg Sol Kol 1.
Medine AKYOL (Ankara) 70 Kg Sağ Kol 1.
Elanur KAZAYLEK (Diyarbakır) 70 Kg Sol Kol 1.
Feride ELHAMDO (Kilis) 75 Kg Sağ Kol 1.
İzgü KARACA (Eskişehir) +75 Kg Sağ Kol 1.
İzgü KARACA (Eskişehir) +75 Kg Sol Kol 1.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika