Dolar : Alış : 7.4524 / Satış : 7.4659
Euro : Alış : 8.9768 / Satış : 8.9930
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye15°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1143 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

BİZ İSTEMEZÜK!

08 Aralık 2017 - 2.202 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»BİZ İSTEMEZÜK!
BİZ İSTEMEZÜK!

Hani derler ya “böyle gelmiş, böyle gider” diye.

Bizim muhalefet işte aynen bu, böyle muhalefetlik olmaz olsun.

Bırakın artık şu bardağın, boş tarafına bakmayı.

Malumunuzdur, Ünye’de aynı anda, ünye’nin yüzünü değiştirecek, moderleşme anlamında çok büyük katkısı olacak, ve şu anda yapımı bitmiş, iç dizaynları bitmek üzere olan ve önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan UNIPORT AVM ve yapımı hızla devam eden 15 Temmuz Demokrasi meydanı çalışması hızla devam ediyor.

Hiç şüphesiz bu iki devasa yatırım, Ünye’ye çok büyük prestij kazandıracak.

Ancak, hala bu iki devasa yatırımı hazmedemeyen bir güruh var ki! Ünyeye bir çivi bile çakılmasın isterler.

Birkaç gün önceki belediye meclis toplantısında da sayın başkan Ahmet Çamyar’ın da ifade ettiği gibi, ne yapmak istersek “biz istemezük” diyen muhalefet var.

Hani dedim ya yazımın başında “böyle gelmiş böyle gider” diye. Bende diyorum ki artık yeter, böyle gitmesin ey muhalefet. Bırakın artık bu “biz istemezük” lakırdılarını.

Bu ne biçim muhalefet anlayışıdır, başka partiden olabilirsin, ama yapılan yatırımlar senin yaşadığın şehire yapılıyor. Ne demek “biz istemezük”

Başta AVM olmak üzere, işte o da önümüzdeki birkaç gün sonra açılacak, eminimki karşı çıkanlar benden önce gidip orada vakit geçirecekler, bundan adım gibi de eminim.

Bir başkan düşünün, göreve geleli daha 3,5 yıl olmuş ve resmen Ünye’ye çağ atlatmış ve atlatmaya da devam ettiren. Yapılamaz, yıkılamaz denen yerleri bir bir, hemde kavgasız gürültüsüz yıkıp, yerine Ünye’ye yakışır yapılar yapan, gecesi gündüzü olmadan çalışan bir başkan. Böyle çalışan-çalışkan bir başkanı kim istemez.

Keşke Ahmet Çamyar en az bir dönem daha Belediye başkanlığı yapsa, işte ozaman Ünye’yi hayal bile edemiyorum. Sayın başkan değil başkanlık, bakanlık yapacak kapasite de, oldukça bilgili, donanımlı ve tonajlı bir insan, vizyonu da oldukça geniş. Ünye’li olarak geriye doğru baktığımda hakikaten, çok kısa sürede öyle işlere imza atmışki, iyi ki Ünyenin Belediye başkanı olmuş demekten kendimi alıkoyamıyorum.

Keşke herkes benim gibi düşünse, yiğide hakkını teslim etse.

Daha düne kadar, eski sinemanın olduğu yere harabe, ve yine eski kapalı pazarın olduğu yere de mezbelelik diyenler, şimdi kalkmışlar, AVM’ye ve 15 Temmuz domakrasi meydanın inşaatına, beton yuvası demeye başladılar.

Yahu kardeşim sizin amacınız nedir? Siz daha ne istiyorsunuz

Tüm bunları maalesef istemeyen bir gurup zevat varki, amacları üzüm yemek değil, bağcıyı dövmektir.

Böyle kafaların değişmesi ümidiyle

Bir dahaki söz sıramda görüşmek dileğiyle

Dostça ve sağlıcakla kalın…

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika