Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Bu Bir Bayrak Yarışıdır - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2041 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Bu Bir Bayrak Yarışıdır

12 Kasım 2018 - 340 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Bu Bir Bayrak Yarışıdır
Bu Bir Bayrak Yarışıdır

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvuruları devam ederken , Eski İnkur Belediye Başkanı Mehmet Okuyucu, Ak Parti’den Ünye Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Mehmet Okuyucu’nun resmi başvurusunda açıklama yapan  Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı,”5 Kasım’dan 12 Kasıma kadar 5 müracaat oldu. Müracaatları aldık protokolünü yaptık. Bugünde 6. aday adayı olarak Mehmet Okuyucu kardeşimiz bizlere gelmiş, müracaat etmiş bulunmaktadır. Aday adaylarımızın bu süreçte birlikte mücadeleye devam etmek noktasında ki sözünü de alarak yola inşallah çıkıyoruz.  Aday adaylığı sürecinin ardından seçilecek adayın, hem kendine, hem ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Aday adaylığı müracaatını yapan Eski İnkur Belediye Başkanı Mehmet Okuyucu,” Biz bu şehirde doğup büyüdük, bu şehrin havasını teneffüs ediyoruz, bu şehrin suyundan içiyoruz. Bizim tek bir amacımız millete hizmet sevdamız var. Bu hizmet sevdamızda inşallah 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerimizin Ülkemize, Ünye’mize ve milletimize hayırlar getirmesine yüce Allahtan temenni ediyorum. Ben 1967 Ünye`nin İnkur kasabasında doğdum. İlkokulu İnkur Akpınar, ortaokulu ve liseyi Ünye bu-bir-bayrak-yarisidirİmamhatip lisesinde 1985 yılında bitirdim. 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat ön lisansı bitirdim. 2016 yılında da Kamu yönetimini bitirdim. 2017-2018 yıllarında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Şehircilik alanında yüksek lisansımı tamamladım ve bu eğitim sürecinden sonra da meslek hayatımda da 1986 yılında Tekkiraz Yağbasan kasabasında da din görevlisi olarak hizmete başladım. Akabinde İnkur ve 17 yıllık resmi din görevliliği sürecinden sonra 2004 seçimlerinde yerel yönetimde mahalli seçim iradesinde İnkur Belediyesinde yine böyle bir heyecanla böyle bir aşkla aday adayı oldum. 2004 yılında Belediye Başkanı seçilerek İnkur Halkamıza hizmet etmeye gayret ettim. Akabinde 2014 seçimlerinde Ünye Belediyesinden Meclis üyesi oldum. 2017 yılında Üsküdar Belediyesindeki görevimi tamamladım. Akabinde Üsküdar Çengelköy’de gayrimenkul ve inşaata içeriğiyle bir ofis açarak orada serbest meslek hayatımı devam ettirmekteyim. Bizim Ünye sevdamız hiçbir şekilde bitmez. Bütün aday adayı arkadaşlarımızı medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum.”dedi.

Göreve geldiğinde Ak Parti’nin bayrağını daha ileri taşıma noktasında gayret edeceğini söyleyen Okuyucu ,”Bizler emanetçiyiz. Biz teşkilatlarımızı çok önemsiyoruz. Allah nasip ederse göreve geldiğimizde Ünye’de teşkilatlarımızla, belediye-teşkilat işbirliği ile yerelde hizmeti en üst seviyeye, Ak Parti bayrağımı en tepe noktasında muhafaza etmeye sizlere buradan taahhüdünü verebilirim. Biliyorsunuz ki bizim bir dünya liderimiz var. Liderimizin özellikle de son mesajlarında bizlere iletmiş olduğu gibi, halkımızın gönlüne girerek, belediye ve teşkilat olarak hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmet kervanında taşın altına hepimiz elimizi koymak suretiyle inşallah birlikte yönetişim adı altında, ilçemizi daha üstün daha gayretli, hizmet açısından en son noktalara getirme konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika