Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
CHP Heyeti İyi Parti Ünye Teşkilatı İle Bayramlaştı! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2041 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

CHP Heyeti İyi Parti Ünye Teşkilatı İle Bayramlaştı!

12 Temmuz 2022 - 71 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»CHP Heyeti İyi Parti Ünye Teşkilatı İle Bayramlaştı!
CHP Heyeti İyi Parti Ünye Teşkilatı İle Bayramlaştı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, İyi  Parti Ünye Teşkilatını ziyaret etti. Bayram vesilesiyle 19 ilçede saha çalışmalarını sürdüren CHP heyetinin Ünye duraklarından biri de İyi Parti oldu. Genel Başkan Yardımcısı Torun ve milletvekili Adıgüzel’i İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı ve parti basın sözcüsü Berkay Torunoğlu karşıladı.

Her iki partinin temsilcileri de yerel ve genel gündeme ilişkin sohbet ederek sahadaki sorun ve taleplere yönelik fikir alışverişinde bulundular.

Şahin: “19 İlçede bitlikte Çalışıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Buradaki değerlendirmesinde İyi Parti taraflarına teşekkür ederek sahadaki çalışmalarının ülke geleceği faydasına olduğunu dile getirdi. Şahin, konuşmasına;

“Önemli olan neyi hedeflediğimiz, hangi konu ile mücadele ettiğimiz ve bizi bir araya getiren ne olduğudur. Bizler CHP olarak Ordu’da iki milletvekiliyiz ancak hiçbir zaman İyi Parti’nin milletvekili yok dedirtmedik. Temsiliyetimizi aynı noktada devam ettirip ilimizin sorunlarına çözüm için bir arada olmaya devam ediyoruz. Cumhur ittifakının hiçbir ismini sahada göremedik biz bu bayramda. Bizler İyi Parti ve CHP tarafı olarak her zaman ilçelerimizde vatandaşlarımızla birlikteyiz.”

Seyit Torun: ” İyi Şeyler Olacak İnşallah”

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “İyi şeyler olacak” diyerek millet ittifakının kıymetine vurgu yaptı. Torun, İyi Parti ile olan ittifakı şu şekilde yorumladı:

“Türkiye Cumhuriyeti zor günlerden geçiyor. Demokrasiye inanmış adalete inanmış bir yapı olarak her türlü engellemelere rağmen biz gayretimizi gösteriyoruz. Bizim Millet İttifakı birlikteliğimiz gerçekten çok kıymetlidir. Bizim sorunları çözecek kaynağımız da var bilgi birikimi ve insan kaynağımız da var. Hep birlikte çalışacağız hep birlikte kazanacağız. Bu ittifakımızı bozmak için her türlü yolu deniyorlar ama söyleyecek bir şeyleri de kalmadı. Bu ittifak bu ülkeyi çok seviyor bu ittifak insanımızın sorunlarını da biliyor. Güzel şeyler olacağına inancımız tam. İyi şeyler olacak inşallah.”

Çuhacı: “Dostluğumuz Baki Olacak”

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkürlerini ifade ederek, açıklamasında dostluk ve beraberliğin baki olacağı mesajına yer verdi. Çuhacı şöyle konuştu: “CHP ile ortaklığımız, dostluğumuz ve arkadaşlığımız her zaman baki olacaktır. Birlikte çıktığımız yolda inşallah güzel şeyler olacaktır. İyi olmak için, Türkiye’nin iyi olması için birlikteliğimiz devam edecektir.

Ziyaretler parti temsilcilerinin iyi dilek ve temennilerinin ardından ikramlar ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Haber: Talip KOCAKOÇ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika