Dolar : Alış : 33.0042 / Satış : 33.0637
Euro : Alış : 35.9251 / Satış : 35.9898
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Chp’den 3 Aday Adayı

29 Kasım 2023 - 39 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Chp’den 3 Aday Adayı
Chp’den 3 Aday Adayı

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Teşkilatında aday adayları tanıtıldı.

31 Mart yerel seçimleri için Ünye Belediye Başkan Aday Adayları’nı Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Ünye İlçe Başkanı İsa Maral Aday Adayı arkadaşlara başarılar diledi ve sözü aday adaylarına bıraktı.

Konuşmaya Kenan Kalaycı kendini tanıtarak başladı. “Türkiye’nin farklı yerlerinde farklı görevlerde çalıştım. Ünye’nin sorunlarını, çözülmesi gereken problemlerini biliyorum ve farklı yerlerde edindiğim tecrübeyle bu problemlerin hepsinin çözümünü biliyorum. Bundan dolayı Cumhuriyet Halk Partisinde Ünye Belediye Başkan Aday Adayıyım.” dedi.

Cumhur Öztürk “Ben öğretmenim ve yüksek lisansımı Kamu yönetimi ve siyaset bilimi üzerine yaptım. Türkiye’nin ve Ünye’nin içinde bulunduğu durumdan dolayı üzgünüm. Ünye’de siyasi tıkanmışlık var ve ben Ünye siyasetine yeni bir soluk getirmek için aday adayıyım. Ünye’nin Cumhuriyet Halk Partisinden ilk başkanı Hüsrev Yürür, CHP vizyonuyla birlikte bize Ünye’nin sembolleri arasından olan Çamlık gibi bir çok yer kazandırtmıştır. Bunları CHP vizyonuyla birlikte yapmıştır. Ünye’ye de tekrar CHP vizyonu gelmelidir.” dedi.

Tayfun Sencar “99 yılında Ünye’de doğdum ve Ünivertsite’de Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi okuyarak tekrar memleketime geldim. Ünye’de sürekli söylenen söylemler var ama mesele kazanmak değil mesele Ünye’de yapılan yanlışları söylemek, söyleyebilmek. Cumhur hocamın söylediği gibi Chp vizyonu geçmişte sadece Ünye’ye değil şimdide büyükşehirlere kazandırıyor. Artık Ünye’nin CHP ile birlikte kazanması gerekiyor. Adayımız kim olursa olsun Ünye’nin kazanması gerekiyor.” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika