Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Çiftçilere Yeni Hibe ve Destek - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Çiftçilere Yeni Hibe ve Destek

10 Kasım 2021 - 107 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Çiftçilere Yeni Hibe ve Destek
Çiftçilere Yeni Hibe ve Destek

Ordu İl Tarım ve Orman  Müdürlüğü Kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında Çiftçiye kırsal kesimde bir çok alanda yeni hibe ve destek paketleri açıklandı.

Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarı Kahraman Ünye İlçe Tarım Müdürü Ferda Yıldırım ve Ziraat mühendisi Ünal Akdoğan Bugün Ünye Ziraat Odasında Çiftçiler ve Muhtarlarla bir araya gelerek müjdeyi verdi . Tarım ve Orman bakanlığının bir çok yeni destek ve hibeleri açıklanırken çiftçinin dikkatini çeken ve yüzünü güldüren Makine desteği oldu. Tüm detayları ile başvuru süreci bilgileri verilirken çiftçilerin makine desteği alması için gereken şartlar şunlar olarak sıralandı.

En az bir yıl ÇKS Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıtlı olması , ikametgahının köyünde olması , üzerine kayıtlı minimum üç dönüm arazisinin olması , hisseli tapu sahiplerinin diğer hissedarlardan vekalet alması ve başvuruyu yapan çiftçinin devlet memuru özel sektör gibi alanlarda mevcut şartlarda çalışmıyor olması gerekmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika