Dolar : Alış : 32.9441 / Satış : 33.0035
Euro : Alış : 35.8679 / Satış : 35.9325
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Cumhurbaşkanı’na Bizi Yanlış Anlattılar

02 Kasım 2018 - 427 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Cumhurbaşkanı’na Bizi Yanlış Anlattılar
Cumhurbaşkanı’na Bizi Yanlış Anlattılar

Ünye’de faaliyet gösteren Dünkü Çocukları Derneği’nden İstanbul Havalimanı açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef alarak söylediği sözlere ilişkin açıklama geldi.

Dünkü Çocukları Grubu’nun 10 Kasım 2015 tarihinde yaptıkları Dolmabahçe ziyaretlerinde çekilen fotoğrafın sosyal medyada tepkilerin olması üzerine Ünye’nin Dünkü Çocukları Derneği Başkanı Bekir Şimşek “Bizleri sosyal medya üzerinden linç etmeye çalışarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bizleri yanlış anlattılar” dedi.

Derneğimizde Farklı Görüşlü bizleri-devlet-dusmani-gibi-gosterdilerArkadaşlarımız Var

Ünye’nin Dünkü Çocukları Derneği Başkanı Bekir Şimşek,” Dünkü Çocuklar Derneği 2015 yılında resmileşmiştir. Eski oyunları gençlere öğretmek için kurulan bir dernektir. Çocuk oyunu olduğu için kıyafetimiz önlüktü, rozetimiz Türkiye çapında topaç oyunu olarak bilinen tentürükdür. Derneğimiz de her türlü siyasi ve farklı görüş açılarına sahip arkadaşlarımız dernekte yer almaktadır.”dedi.

Bizleri Devlet Düşmanı Gibi Gösterdiler

Ünye’nin Dünkü Çocukları Derneği’nin 2013-2015 yıllarında Dolmabahçe Sarayı ve Anıtkabir’e yaptıkları ziyaretlerinde önlük giyip andımızı okuduklarından dolayı Cumhurbaşkanına yanlış bir amaçta servis edildiğini dile getiren Şimşek, “ 2013 yılı 10 Kasım günü Anıtkabir’de ve 2015 yılı 10 Kasım günü ise Dolmabahçe sarayındaydık. Tabi aynı önlüklerimizle ve kıyafetlerimizle gitti. Herkesin bu durum ilgisini çekmişti. Orada andımızı okuduk. Tabi orada 2015 yılında okuduğumuz andımız 29 Ekim günü açılan Türkiye’nin en büyük havaalanını açtığı gün bizlerin o gün söylediği andımızla ilişkilendirerek karşı olduğumuzu ve böyle bir algı oluşturarak bizleri cumhurbaşkanımıza yanlış olarak söylediler” diye konuştu.

Terörle Bizi Eş Tuttular

Bazı sosyal medyada terör örgütü PKK ile “Ünye’nin Dünkü Çocukları” grubunu eş değer tutulduğunu söyleyen Başkan Bekir Şimşek,” Bizleri PKK gibi terör örgütüyle bile sosyal medyada eş değer tuttular. biz Karadenizliyiz ve bizde bayrağa Türklüğe saygı önceliktir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika