Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatı indirimleri peş peşe geldi - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatı indirimleri peş peşe geldi

21 Aralık 2021 - 101 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatı indirimleri peş peşe geldi
Dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatı indirimleri peş peşe geldi

Son dakika haberine göre, dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatları için peş peşe indirim haberleri gelmeye başladı. 9 otomobil firması sıfır araç fiyatları için indirim yaptı. Renault, Dacia, BMW, Land Rover, Mini Cooper, Hyundai, Citroen, Opel ve Peugeot, yeni kur seviyesine göre otomobil fiyatı güncellemesi yaptı. İşte otomobil fiyatlarında indirimle ilgili son dakika haberinin ayrıntıları!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı sonrası duyurduğu önlem paketi etkisini göstermeye başladı. 20 TL’ye kadar yükselen dolar kuru, sabah saatlerinde 11 TL seviyelerine kadar çekildi. Daha sonra ise 12-13 TL arasında bir denge yakaladı. Kurdaki düşüş sonrası otomobil firmalarından otomobil fiyatları için peş peşe indirim haberleri geldi. 9 otomobil firması sıfır araçlarda yüzde 10-11 oranında indirime gitti. Güncellenen yeni sıfır otomobil fiyatı listeleri, firmaların sitesinde yer aldı.

KUR DÜŞTÜ, FİYATLAR GÜNCELLENDİ

OTOMOBİL FİRMALARINDAN PEŞ PEŞE İNDİRİM

OTOMOBİL FİRMALARINDAN PEŞ PEŞE İNDİRİM

Dolar kurundaki hareketlilik sonrası sert şekilde yükselen otomobil fiyatları, kurdaki sert düşüş sonrası yeniden revize edildi. Sektördeki birçok önemli otomobil firması, sıfır araç fiyatları için yüzde 10-11 oranında indirimler gerçekleştirdi.

RENAULT VE DACIA

RENAULT VE DACIA

Renault ve Dacia, kurdaki düşüş sonrası sitesindeki sıfır otomobil fiyatlarını revize etti. Siteyi kapatarak fiyatları düşüren Ranault ve Dacia’nın indirim gerçekleştirmesi sonrası diğer otomobil markalarından da benzer hamleler geldi.

CİTROEN, PEUGEOT VE OPEL

CİTROEN, PEUGEOT VE OPEL

Citroen, Opel ve Peugeot bugün itibarıyla tüm modellerinde otomobil fiyatlarını ortalama yüzde 10-11 arasında indirdiğini duyurdu.

BMW, LAND ROVER, HYUNDAI VE MİNİ COOPPER

BMW, LAND ROVER, HYUNDAI VE MİNİ COOPPER

Kurdaki düşüşün ardından öğle saatlerinde BMW, Land Rover, Mini Cooper ve Hyundai de sıfır otomobil fiyatları için güncellemeye gitti.

GÖZLER DİĞER OTOMOBİL MARKALARINDA

GÖZLER DİĞER OTOMOBİL MARKALARINDA

Dokuz otomobil firmasının fiyatlarda indirime gitmesinin ardından gözler diğer otomobil firmalarına çevrildi. Kurdaki artışı fiyatlarına yansıtan otomobil şirketlerinin döviz kurundaki düşüş sonrası fiyatlarını yeniden indirmesi bekleniyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika