Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Engelli Araç Kampanyası Kermesle Başladı! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Engelli Araç Kampanyası Kermesle Başladı!

02 Kasım 2023 - 13 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Engelli Araç Kampanyası Kermesle Başladı!
Engelli Araç Kampanyası Kermesle Başladı!

Ünye Ticaret Odası Öncülüğünde Engelli Araç Kampanyası Başladı: Kermes ile Start Verildi!

Ünye Ticaret Odası Başkanlığı önderliğinde gerçekleştirilen engelli vatandaşlara araç kampanyası, keyifli bir kermesle başladı.

Geçtiğimiz hafta, Ünye Ticaret Odası toplantı salonunda sivil toplum kuruluşları da dahil olmak üzere Ünye ve çevre ilçelerdeki engelli vatandaşların araç ihtiyacını karşılamak amacıyla bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında Ünye İnönü İlköğretim Okulu, kampanyaya destek olmak için Sınıf Öğretmeni Necla Ekmekçi liderliğinde bir kermes düzenledi.

Kermese Ünye Ticaret Odası Başkanı İrfan Akar, Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, Ünye Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan, Ünye Rotary Kulübü Başkanı Cansu Güngör Öztürk ve Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz gibi kampanyanın organizasyonunda yer alan isimler katılarak destek verdiler.

Kermesin açılışında konuşma yapan Ünye Ticaret Odası Başkanı İrfan Akar, “Kampanyamıza destek veren ve bu kermesi düzenleyen Sınıf Öğretmeni Necla Ekmekçi’ye teşekkür ediyorum. Bu özverili çalışma sayesinde kampanyamıza katkı sağlayarak engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırabiliriz. Herkesi kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum” dedi.

Kermesin açılışında konuşma yapan diğer bir isim olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, kampanyanın tüm ilçe okullarında başlatılması için girişimlerin başlayacağını ifade ederek okul yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Kampanyanın, engelli vatandaşlara daha fazla ulaşabilmesi için önemli bir adım olduğunun altını çizdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika