Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ENGİNYURT AKP’Yİ ZİYARET ETTİ - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2041 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ENGİNYURT AKP’Yİ ZİYARET ETTİ

18 Şubat 2019 - 258 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»ENGİNYURT AKP’Yİ ZİYARET ETTİ
ENGİNYURT AKP’Yİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 31 Mart Yerel seçimleri çalışması kapsamında MHP Ünye Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaret sonrası Ak Parti Ünye Seçim Koordinasyon Merkezine geçen Enginyurt’u SKM Başkanı Bekir Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan Ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı karşıladı.

Cumhur ittifakının yerel temsilcileri olarak bu ittifakın daha da ileri götürülmesinden mutlu olduklarını dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “ Cumhur ittifakı kapsamında almış oldukları kararları yerelde biz temsilcileri olarak bugün burada bunu daha fazla ileri götürmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu manada teşkilatım olarak burada olmanızdan memnuniyet duymanızdan büyük mutluluk duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bizim cumhur ittifakımız sadece vatan millet değil aynı zamanda ülkemizin bekası için de vazgeçilmez kaçınılmaz bir anlayıştır” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için bu ittifakın gelecek için hayırlı olacağına dikkati çeken Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “ Cumhur ittifakı ülkenin bekası ve selameti için çıktığımız bu yolda ki başlangıcımız bu günden başlamamıştır arkadaşlar.  31 Mart Yerel seçimleri için sınırlanmış değil ülkenin geleceği için daim olacak bir süreç olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

Türkiye’nin beka sorunu olduğu zaman ellerinden gelen herşeyi esirgemeyeceklerini söyleyen MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, “ Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran seçimlerindeki devamının 31 Mart’ta da devam etmesi için bizler Milliyetçi Hareket Partililer olarak önce ülkem sonra milletim sonra partim diyerek çıktığımız 9 Şubatta da 50. Yılımızı kutladığımız bayrak inmesin ezan susmasın vatan bölünmesin diyerek her zaman Türk milliyetçileri olarak Türkiye’nin bir beka sorunu olduğun da elimizi göğsümüzü taşın altına koyan bir hareketiz ”diye konuştu.

Türkiye Cumhuriyeti devletini bölmek parçalamak isteyen vatan hainlerine karşı beka içerisinde olduklarını belirten MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “31 Mart seçimlerine giderken Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin 8 Ocak 2018 tarihinde Türkiye uçuruma giderken dışarıda Türkiye Cumhuriyeti’ne oyunlar, kumpaslar ve tezgahlar kurulurken biz Türk milliyetçileri olarak ülkenin uçuruma gitmesini asla müsaade edemeyiz. Biz nefsimizi bir kenara bırakarak ülke ve menfaat hareketi olarak devam etmek zorundayız. Bu sebep ile 24 Haziran da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhurbaşkanı adayları çıkarmıyoruz. Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır demesiyle başlayan cumhur ittifakı 24 Haziranda birileri elini ovuşturup beklerken ilk turda Recep Tayyip Erdoğan seçilmesinde ülkeyi kaosa sürüklemeyi umutla beklerken biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Liderimiz Devlet Bahçeli’nin sözünü yere düşürmemek için şahsen o gün ben Ordu birinci sırada milletvekili olarak her yaptığım konuşmada benim seçilmemim Ordu’ya bir kaybı, Orduluya bir zararı olmaz ama sayın cumhurbaşkanı seçilmez ise Endonezya’dan Malezya’ya, Filistin’den Gazze’ye, Irak’tan Suriye’ye dünya Müslümanları ve dünya Türkleri bu işten kayıplı çıkar. 31 Mart’ta giderken yine birileri aynı tezgahı ortaya çıkarmaya başladı. Bir araya gelmesi imkânsız kişiler bir araya geldiler. Biz beka derken ikizce de Çaybaşı’nda kim kazanmış bakmıyoruz. Biz beka derken bu ülkede Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sahsında Türkiye Cumhuriyeti devletini bölmek parçalamak isteyen vatan hainlerine karşı beka diyoruz” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika