Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ENVER YILMAZ’DAN HİLMİ GÜLER’E CEVAP! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2189 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ENVER YILMAZ’DAN HİLMİ GÜLER’E CEVAP!

26 Mart 2024 - 10 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»ENVER YILMAZ’DAN HİLMİ GÜLER’E CEVAP!
ENVER YILMAZ’DAN HİLMİ GÜLER’E CEVAP!

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Perşembe ilçesinde tarihi bir mitinge daha imza attı.

Perşembe ilçe meydanında toplanan kalabalığa seslenen Yılmaz, “Mevcut büyükşehir belediye başkanı katıldığı bir tv kanalında, bizlere ve diğer rakiplerine yönelik, ‘Aşı tutmayan ham fındıkların 1 Nisan’da temizlenmesi lazım’ demiş. Bakan başkan galiba bilmiyor. Ham fındığın ışkınları yararlıdır. Fakat gart dallardan kurtulmak lazım” dedi.

Perşembe’de düzenlenen mitingde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Ordu’yu Ordulular yönetsin!” çağrısı yaptı.

Esnafın sorunlarını dinledikten sonra Perşembe’ye geçen Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, Ordu Büyükşehir Belediyesi mevcut belediye başkanın icraatlarını eleştirdi.

SU FİYATLARINI ELEŞTİRDİ

Yılmaz, Perşembe’nin şu anda Türkiye’de en pahalı suyu içtiğini savundu. “İki bin on sekiz yılında Türkiye’nin en ucuz suyunu içen büyükşehir belediyesini izledik” diyen Yılmaz, “Şu anda Perşembe Türkiye’de en pahalı suyu içiyor. Ben bunu yirmi gün önce söyledim, itiraz ettiler, dediler ki ‘yok kardeşim bizim suyumuz ucuz’. Önce yüzde yirmi beş indirim yaptılar, yetmedi, hatalarını anladılar, yanlış yaptıklarını anladılar. Sonra bir yüzde elli daha indirim yaptılar. Suyu indirdiler mi size yüzde yetmiş beşe kadar? Ya kardeşim madem senin suyun bu kadar ucuzsun, niye indirime gidiyorsun?” diye sordu.

ORDU’NUN GELİŞMİŞLİK SIRALAMASI DÜŞTÜ

Yılmaz, ayrıldığında Ordu’nun gelişmişlik sıralamasında Türkiye’de altmış birinci sırada olduğunu, şu anda ise yetmiş beşinci sıraya düştüğünü söyledi. “Ordu fakirleşmiş, bunun tek bir sebebi var, genel yönetimdeki acziyet, işi bilmemeleri, kendilerini İstanbul’dan yönetmeleri” diyen Yılmaz, “Bakan başkanımız yöneten bir belediye başkanı değil, yönetilen bir belediye başkanı. Kendisi de televizyon programında söylüyor zaten. Diyor ki ‘esasen ben hiç cevap vermeyecektim ama arkadaşlar cevap verin efendim’ dedi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika