Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Eski Bakan Kürşat Tüzmen Ordu’da - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2041 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Eski Bakan Kürşat Tüzmen Ordu’da

03 Mart 2021 - 165 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Eski Bakan Kürşat Tüzmen Ordu’da
Eski Bakan Kürşat Tüzmen Ordu’da

Devlet Eski Bakanı Kürşat Tüzmen, Global TV ekranlarında yayınlanan ‘Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim’ programının çekimi için Ordu’ya geldi.

3 gün boyunca Ordu’da program çekimlerine devam edecek olan Eski Bakan Tüzmen, ilk gün Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile Ordu’nun güzelliklerini gezerek izleyicilere Ordu’yu tanıtma fırsatı buldu. Program çekimlerine eşlik eden Başkan Güler, hem şehrin tarihi güzelliklerini hem de göreve geldiği günden bu yana Ordu’nun çehresini değiştiren çalışmalarını eski bakan Tüzmen’e aktardı.

Ordu’da Başkan Güler’in imzasını taşıyan proje alanlarını gezen Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in tecrübesi ve mucit kimliğiyle Ordu’ya ayrı bir boyut kazandırdığını söyledi.

“ORDU’YA AYRI BİR BOYUT KATMIŞ”

Ordu’da gurur duyulacak çalışmaların yapıldığına dikkat çeken Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, “Ordu gerçekten çok güzel bir yer. Sayın Bakanımızın engin tecrübesi, teknisyenliği ve teknokratlığı Ordu’ya ayrı bir boyutta katmış. Burada gördüğüm, dinlediğim şeylerle çok mutlu oldum. Ordu’da sadece alt yapı, üst yapıyla değil tarım-hayvancılık alanından tutunda çeşitli teknoloji kümeleşmelerine kadar çalışma yapması ve Ordu’yu bir çekim merkezi haline getirmesi gerçekten gurur duyulacak bir şey. Onun inovatif ve mucit kimliğiyle buralara daha çok değerler katacağına inanıyorum.  Dünyanın en güzel yaşanabilecek şehirlerinden biri Ordu” dedi.

“FİKİRLERİNDEN YARARLANMA FIRSATI BULDUM”

Geçirdikleri süre içerisinde fikirlerinden yararlanma fırsatı bulduğunu aktaran Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Hem bürokrat hem de bakan olarak ülkemize çok güzel hizmetleri oldu. Ben kendisini sadece bir misafir olarak görmüyorum, birlikte olduğumuz vakitte fikirlerinden de yararlanma fırsatı buldum. Hayranlıkla takip ettiğim bir bakanımızdı. Normalin üstüne kabiliyetleri olan sporcu, dalgıç, paraşütle atlayan vb. yetenekleri ile müthiş bir bakanımız. Kendisini şehrimizde ağırlamaktan son derece mutluyum. Her dakikamızı değerlendirmek istiyorum” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika