Dolar : Alış : 8.3229 / Satış : 8.3379
Euro : Alış : 9.8906 / Satış : 9.9084
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1267 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ESKİ BAŞKAN MESLEĞİNE GERİ DÖNDÜ!

25 Eylül 2019 - 171 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»ESKİ BAŞKAN MESLEĞİNE GERİ DÖNDÜ!
ESKİ BAŞKAN MESLEĞİNE GERİ DÖNDÜ!

2014 yerel seçimleri ile Ünye Belediye başkanlığı görevine getirilen ve 2018 son çeyreğinde İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Başkan Ahmet Çamyar uzun bir süredir sessizliğini koruyordu ki 20 Eylül günü sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile adeta yeniden “Merhaba” dedi.

Yüzde 58,1 oy oranı ile 2019 yerel seçimlerinde göreve gelen Ünye Eski Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sessiz sedasız bir şekilde görevden uzaklaştırılmış ve ardında birçok soru işareti bırakmıştı. Daha öncesinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın da istifa etmesi dolaysıyla Ordu kamuoyu Çamyar’ın görevden uzaklaştırılması uzun bir müddet konuşmuştu. Eski başkan, hiçbir şekilde polemiğe yer verecek bir tavır sergilemeden siyasi hayattan ayrılarak kendisi ve ailesine vakit ayırmaya başlamıştı.

Şu sıralar Ordu kamuoyunda zaman zaman Çamyar’ın ismi “Ne yapıyor, nerede?” gibi sorularla anılıyordu ki aynı zamandabir avukat olan Çamyar, bu sorulara cevap niteliğinde paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesaplarından cübbesini giyinmiş bir avukat olarak fotoğraf paylaşan Çamyar, bu iletiye şu notu iliştirdi:

Savunma hakkı kutsaldır diyerek cübbemizi hayırlısıyla tekrar giydik.
#AvukatÇamyar

Avukat Ahmet Çamyar’ın bu paylaşımı kendisini takip edenler tarafından samimiyetle karşılandı; “Hayırlı olsun” yorumlarıyla takdir edildi.

Ünye Eski Belediye Başkanı Avukat Ahmet Çamyar artık adalet terazisinde önemli bir görev üstleniyor; adalet dağıtıyor.

haber:ordu sosyal

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika