Dolar : Alış : 32.9441 / Satış : 33.0035
Euro : Alış : 35.8679 / Satış : 35.9325
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Güler’den Ünyeli Çocuklara Armağan!

17 Şubat 2022 - 114 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Güler’den Ünyeli Çocuklara Armağan!
Güler’den Ünyeli Çocuklara Armağan!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ünye ilçesinde çocuklar için “su oyun parkı” inşa ediliyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkânı sunmak amacıyla Ünye ilçesi Atatürk Parkı yanında bulunan sahilde 100 metrekare alanda hayata geçirilecek çalışmalar kapsamında piyon, mantar, göz atışlı piyon, üç su sıçratmalı düğme, tel su sıçratmalı düğme, direksiyon, deniz atı, su jeti oyunları olmak üzere 8 adet farklı oyun alanı ve 22 adet oyun grubu yer alacak.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ünyeli çocuklara verdiği söz doğrultusunda Yapım İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek çalışmaların sonuna yaklaşıldı. Yüzde 85’i tamamlanan çalışmaların kısa sürede tamamlanması amaçlanıyor.

“Çalışmalar Gayet Güzel İlerliyor”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ünye ilçesinde çocuklar için “su oyun parkı” inşa ediliyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, su parkı ile Ünyeli çocukların eğlenceli zaman geçireceği bir alana kavuşacağını söyledi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

Büyükşehir Belediyesi olarak Ünye’ye çocuklar için modern bir su oyun parkı kazandırma gayreti içerisindeyiz. İçerisinde çocuklar için çeşitli su oyunlarının olduğu, kendilerinin güzelce vakit geçireceği su parkı oluşturuyoruz. Çalışmaları yerinde görmek için inceleme yapıyoruz. Çalışmalar gayet güzel ilerliyor. Yakın zamanda burası neşeli oyun gruplarında çocukların eğlendiği, yorgunluklarını attıkları aynı zamanda spor yaptıkları bir yer olacak. İlçemize hayırlı olsun.”

Yüzde 85’i Tamamlandı

Yüzde 85’i tamamlanan çalışmalar kapsamında su deposu, mekanik oda, drenaj hattı, elektrik alt yapısı, temiz su alt yapısı, dolgu ve şev taşı imalatları tamamlandı. Mekanik tesisat işlerine kısa sürede başlanacak çalışmalar zemin betonu dökümü, korkuluk yapımı ve zemin kaplama işlerinin ardından tamamlanarak çocukların kullanımına açılacak.

default
default

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika