Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

HAMARAT ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

12 Kasım 2018 - 313 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»HAMARAT ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI
HAMARAT ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. Mustafa Hamarat, “Fındığın belediyecilik ile ilgili olmadığını düşünenlere sürprizlerimiz var. Fındık eğer Ordulunun meselesi ise bal gibi belediyenin de meselesidir. Belediyenin elini taşın altına koyacağı yerler vardır.” dedi.

Hamarat; “Teşkilatımız bizim canımız, ciğerimiz. Gece gündüz Cumhurbaşkanımızın arkasında yürüyen ve sürekli gönül almaya çalışan, zorda kalana yardım eden bir teşkilat yapımız var. Gönül teşkilatçılığı ile gönül belediyesini birleştirerek daha çok hizmetgonul-belediyeciligi-ile-yonetecegiz-1 yapan bir yerel yönetim, daha gayretli bir yerel yönetimle birlik ve beraberlik içinde yürümeyi arzu ediyoruz.” dedi.

Ordu’nun büyükşehir belediye hizmetine kavuşmasının heyecanın yeni olmadığını ifade eden Mustafa Hamarat, “Bilindiği gibi Ordu 19 ilçe ve bir büyük şehir belediyesi ile 20 yerel yönetim yapısıyla belediyecilik hizmetini yapmaya çalışıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu sınırları içerisinde İkizce’nin Şenbolluk Mahallesi’nden Gülyalı’nın Ambarlı Mahallesine, gonul-belediyeciligi-ile-yonetecegiz-2Mesudiye’nin Arpalan Mahallesi’nden Perşembe’nin Boğaziçi Mahallesine kadar her yerin iki belediyesi var. Bu sınırlar içinde neresi varsa orası bizim hizmet götüreceğimiz yerdir. Dağın başında tek ev de olsa orada bir ışık varsa, bir kişi de olsa yaşayan varsa orası bizim belediye hizmeti götüreceğimiz yerdir. Onun bir derdi varsa biz onun derdinin ortağı olacağız. Onun meselesini çözmekle sorumluyuz. Biz milletimize Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde böyle bir söz vererek yola çıktık.” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika