Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
İftariyelik Dağıtım Stantları Herkese Açık - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 31.2392 / Satış : 31.2955
Euro : Alış : 33.7797 / Satış : 33.8406
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2145 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

İftariyelik Dağıtım Stantları Herkese Açık

26 Nisan 2021 - 167 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»İftariyelik Dağıtım Stantları Herkese Açık
İftariyelik Dağıtım Stantları Herkese Açık

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından Karadeniz sahil yolu üzerine kurulan iftariyelik dağıtım stantları, yolda olan tüm sürücülere sıcak iftar yemeği imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı birçok sürücünün ilk kez karşılaştığı ve şaşkınlık yaşadığı uygulama ile hem sürücüler hem de Karadeniz sahil yoluna komşu mahalle sakinleri dağıtılan sıcak yemeklerle iftar yapıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı yemek dağıtımları her gün aralıksız devam ediyor. 19 ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, görevli kamu personeli başta olmak üzere kimseyi unutmuyor. Karadeniz sahil yolu üzerinde Ordu’nun giriş ve çıkışlarına stant kuran Büyükşehir Belediyesi, yolda olan tüm sürücülere iftarlık sıcak yemek dağıtıyor.

İFTAR SAATİ ARAÇ SAYISI ARTIYOR

Ramazan ayının ilk gününden bu yana Ordu üzerinden yolculuk yapan sürücülerin ve özellikle tır şoförlerinin büyük beğenisini kazanan uygulama ile birçok tır şoförü iftar saatini Ordu’ya göre ayarlıyor. İftar saatinin yaklaşması ile Karadeniz sahil yolu üzerinde iftarlık dağıtımının yapıldığı bölge de araç sayısında artış yaşanıyor. Stant önünde yoğunluk yaşanmaması için korana virüs önlemlerini alan Büyükşehir Belediyesi ekipleri sürücüler için yemek servislerini araçlara yapıyor.

İFTARİYELİK DAĞITIM STANTLARI HERKESE AÇIK

Karadeniz sahil yolu üzerine kurulan iftarlık yemek dağıtım stantları yalnızca sürücülere değil Karadeniz sahil yoluna komşu mahallelerde yaşayan vatandaşlara da hizmet veriyor. Mahallelerde yaşayan ve yemek yapma imkanı olmayan bir çok vatandaş, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin dağıttığı sıcak yemeklerden alarak orucunu açıyor.

SÜRÜCÜLERDEN VE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yemek yapma imkanlarının olmadığını ve Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamasıyla iftarda sıcak yemeklerle oruçlarını açtıklarını aktaran sürücüler ve mahalle sakinleri uygulama dolayısıyla oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. İlk kez böyle bir uygulamayla karşılaştığını belirten sürücüler ve civar mahallelerde yaşayan vatandaşlar ise Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika