Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
İYİ Partililer Ünye Fatsa Arasında Buluştu! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.1039 / Satış : 27.1528
Euro : Alış : 28.8483 / Satış : 28.9003
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

İYİ Partililer Ünye Fatsa Arasında Buluştu!

19 Nisan 2023 - 24 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»İYİ Partililer Ünye Fatsa Arasında Buluştu!
İYİ Partililer Ünye Fatsa Arasında Buluştu!

İYİ Parti Ordu İl Teşkilatı Ünye Fatsa arasında, Acara Dinlenme Tesislerinde düzenlediği iftar programında milletvekili adayları ile partilileri buluşturdu. Partililer toplantıda, 14 Mayıs seçimlerine yönelik istişarelerde bulunarak adalet ve liyakat mesajı verdiler, 15 Mayıs sabahın farklı bir Türkiye’ye uyanılacağını söylediler.

Oruçların açılması ve duaların yapılmasının ardından Ünye ve Fatsa ilçe başkanları birer açıklama yaparak bu seçimi birinci parti olarak sonuçlandıracaklarını söylediler. Bu inançla saha çalışmalarına çıkan partililer adaylara kefil olduklarını ve onları meclise göndermek üzere güç birliği yaptıklarını söylediler.

Milletvekili adayları İdris Naim Şahin, Onur Şahin, Çiğdem Çelenk Karakaya, Murat Vardal,Ebru Avcı Başaran ve Feyza Nur Yalçın Öner, ilçe başkanları ile birlikte sahneye çıkarak partilileri selamladılar.

Başkan Demir: “Ordu’da Birinci Parti Olacağız”

Programda konuşan İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Av. İrfan Demir: “Önümüzde bir seçim var. Bu seçim döneminde başta sayın bakanımız İdris Naim Şahin olmak üzere bütün Milletvekili adaylarımızla sahada olacağız ve Ordu’da birinci Parti olacağız. İyilik hareketi adalet için, liyakat için başladı. Biz adaylarımıza kefiliz. İnşallah kendilerini meclise göndereceğiz.” şeklinde konuştu.

Başkan Çivici: “Daha İyi Yönetmek İçin Buradayız”

İYİ Parti Fatsa İlçe Başkanı Eda Doruk Çivici ise değerlendirmelerinde;

“Bugün burada iktidar meşalesini daha da yukarıya kaldırıyoruz. Daha iyi yönetmek için buradayız. Kadrolarımıza güveniyor ve Allah bizi mahcup etmesin diyoruz. Biz buzdolabının içinde kaybolan kadınlarımız için, faturasını ödeyemediği için mahcup olan baba için buradayız. Türkiye İYİ olacak.” ifadelerine yer verdi.

İl Başkanı Genç: “Liyakatlı Kadrolarımızla Yola Çıktık”

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Melikşah Murat Genç, “Altı yıl önce birlikte çıktığımız bu İYİler hareketinde beraber yol yürüyoruz. Biz her zaman ülkeyi daha iyi yöneteceğimize ve bozulan düzeni yeniden sağlayacağımıza yönelik liyakatlı kadrolarımızla halkımıza söz vermiştir. Şimdi 6 tane birbirinden değerli adaylarımızla karşınızda bulunuyoruz.” diyerek Milletvekili adaylarını sahneye davet etti, kısa bir tanıtım yaptı.

İdris Naim Şahin: “21 Yıl Sonra Halen -cek -cak’larla Seçime Gidenler Var”

İYİ Parti Ordu 1.sıra Milletvekili adayı İdris Naim Şahin, tarih yazmaya geldik dediği açıklamalarında,

“Bu güzel ilimizde hem Ordulu olarak sizlerle yüz yüze gelmek imkanını bulduğumuz için çok mutluyuz. Aynı zamanda siyasi anlamda günün anlamına ters düşmeyecek şekilde bulduğumuz için mutluyuz. Çok daha güçlüyüz, çok daha umutluyuz. İnşallah teşkilatlarımızla, partililerimizle, Ordulularla bir Ordu tarihini yazmaya inanıyoruz, sizlere de gönülden güveniyoruz. Sağ olunuz var olunuz. Yetti gayri artık, doğru deyip yanlışları bize anlatmaya, La Fontaine masallarını bize anlatmasın kimse. Ziraa artık ışığın gücü zayıfladı. İnşallah güneşin gücü herkesi aydınlatacaktır. Yarım kalan işlerimiz var. Seçime 15 gün kala, 21 yıl sonra halen -cek -cak’larla seçime gidenler var. Göreceksiniz. Biz çok şey söyleme tarafı değil, iş yapma derdindeyiz. Bazen susmak değerlidir. Ama artık gün susma günü değil, gün konuşma günü, gün uyandırma günüdür. İnşallah biz de arkadaşlarımızla birlikte önünüze düştük. Ardımıza gelip bizimle yol yürümek de sizin kararınız. Biz kötülük gördüğümüze de bir şey demedik. Yalanlara iftiralara sustuk ama bugün biz artık tarih yazmaya geldik. Tarih yazacağız inşallah. Birileri tarih yazarken birileri de tarih olacaklar kusura bakmasınlar.” değerlendirmelerinde  bulundu.

Partililer günü ölümsüzleştirerek fotoğraf çekimleriyle toplantıyı sonlandırdılar.

Haber: Talip KOCAKOÇ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika